FASA - Libuš 20:10 (7:1 4:4 5:1 4:4) - 06.04.2018 - Mladší přípravka

Články > Mladší přípravka > FASA - Libuš 20:10 (7:1 4:4 5:1 4:4)  |  06.04.2018

FASA Praha 5 – SK Libuš   20:10 (7:1 4:4 5:1 4:4)

Hráno:      06.04.2018 16:30
Hřiště:      Chuchle – tráva
Sestava:   Ondra, Kuba, Ivča, Věrka, Honza, Láďa, Robík, Honza Vyskočil, Helča, Filip
Branky:    3× Ivča, 2× Věrka, 2× Ondra, Láďa, Honza, Helča
 

Do jarní části sezóny jsme vstoupili zápasem proti klukům a holkám z fotbalové akademie. Na našem mančaftu bylo vidět, jak se po dlouhé zimě strávené v tělocvičnách už těší na ostrý zápas.

Bohužel jsme opět zaspali začátek a v prví čtvrtině nechali hrát jen soupeře. Výsledkem toho bylo sedm gólů v naší síti. Ale i my jsme se nakonec dokázali prosadit a to docela kuriózně. Ze závaru na půlce hřiště se balón vykutálel až k Ládíkovi, který hájil naší branku a ten ho z první napálil přes celé hřiště a k překvapení všech skončil míč až v síti soupeře.

Druhé dějství už z naší strany bylo daleko lepší a se soupeřem už jsme hráli vyrovnanou partii. Soupeř se sice znovu čtyřikrát prosadil, ale i my začali dávat branky. Po dvou gólech přidali Ondra a Ivča.

Třetí čtvrtinu jsme opět trochu polevili a nechali soupeře hodně hrát a dovolili mu, abychom lovili balón pětkrát z naší sítě. Naší jedinou odpověď přidal Honza.

Poslední patnáctiminutovka byla opět vyrovnaná, jak herně tak i výsledkově. Skóre bylo stejné jak v té druhé, tedy 4:4. Za Libuš se prosadilo naše dívčí trio. Věrka skórovala dvakrát a po gólu přidali Ivča a Helča, která skórovala poprvé v libušském dresu, k čemuž jí moc gratuluju! Jen tak dál Helčo!

Nakonec se z výhry radoval soupeř, ale mi se za náš výkon určitě nemusíme stydět! Hlavně druhá a čtvrtá čtvrtina z naší strany byla skvěle odmakaná!
Fotbal přeci hrajeme hlavně pro zábavu a ne jenom pro výsledky!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš