Libuš - Loko 2:2 (1:2) - 07.04.2018 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Libuš - Loko 2:2 (1:2)  |  07.04.2018

SK Libuš – FK Loko Vltavín   2:2 (1:2)

Hráno:      07.04.2018 13:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Houdek – Mišovič, Pirčák, Vrkota, Voženílek, Kubarych, Višvader, Pergler (76.Brettschne­ider),   Pecha (59. Januška), Gabriel, Lebl
Branky:    1' 0:1, 20' Višvader 1:1, 40' 1:2, 87' Januška (Kubarych) 2:2
 

V prvním domácím zápase jsme přivítali tradičního soupeře, se kterým se nám dlouhodobě nedaří. A začátek to potvrdil, hned naše první útočná akce skončila ztrátou míče u pokutového území soupeře, ten rychle přenesl hru před naší branku a útočník hostů se trefil přesně k tyči. Byla přesně 36. sec. zápasu. I přesto jsme prvních 20 minut hráli dobře, ale střelecky se nám nedařilo. Hlavně šance Gáby a Sama měly skončit brankou. Vyrovnání přišlo po krásné střele Dannyho, který v těžké pozici prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Potom jsme zvolnili a nechávali hostům příliš prostoru a dostali se pod tlak. A přišel trest, když po chybě Houdase skončil míč v naší brance.

Ve druhém poločase se naše hra příliš nezlepšila, soupeř nás dobře dostupoval a nedovolil nám vůbec nic. 20 min. před koncem jsme změnili rozestavení a otevřeli hru, to přineslo šance, ale proti vyrovnání byl brankář soupeře a naše nepřesnost v zakončení. Naopak mohlo udeřit u naší branky, když hosté se dostali do přečíslení, ale naštěstí trefili jen tyč. Vyrovnat se nám podařilo až těsně před koncem po dobrém zakončení Kuby po přihrávce Dima. Nakonec bod je pro nás dobrý, jelikož jsme nepodali kvalitní výkon. Opět se potvrdilo, že s dobře se pohybujícím a důrazným soupeřem nám chybí rychlost v myšlení a kombinaci a i chytrost v útočné fázi. Ted nás čekají Stodůlky a budeme muset hodně přidat, abychom mohli myslet na vítězství.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš