Slavia (dívky) - Libuš 3:10 (2:5) - 22.04.2018 - Starší žáci B

Články > Starší žáci B > Slavia (dívky) - Libuš 3:10 (2:5)  |  22.04.2018

SK Slavia Praha (dívky) – SK Libuš   3:10 (2:5)

Hráno:      22.04.2018 10:00
Hřiště:      Slavia – UMT
Sestava:   Sam – Peter, Alf, Abdi, Menďas – David D., Ondra H., Vláďa, Fanda – Medy (05) – Řízek,   Kuba, Roman, Tomáš, Dan
Branky:    3× Řízek, Abdi, Alf, Ondra H., Fanda, Dan, David, Peter
 

Slunečné dopoledne a vyhřátá umělka v Edenu byla naším největším problémem v zápase se sešívanými děvčaty. Z důvodu povolání holek do reprezentace měla domácí trenérka k dispozici pouze 11 dívek a to velmi ovlivnilo dnešní zápas. Hned v první minutě jsme se díky Fandovi dostali do vedení 1:0. Během dalším pěti minut jsme šli třikrát sami na domácí brankářku, ale naše zakončení bylo žalostné. V sedmé minutě jsme holky nechali zakombinovat ve vápně a přišla vyrovnávací střela – 1:1. Hned o minutu později šly holky dokonce do vedení 2:1, které také netrvalo moc dlouho. Ještě v té samé minutě vyrovnal z nájezdu Řízek – 2:2.
Pak přišla patnáctiminutovka, kdy jsme zahazovali šanci za šancí. Sami na brankářku (8×), střely, které létaly mimo, do tyčí, nebo chytila brankářka. Do vedení nás poslal Alf, který ze stopera prošel celým hřištěm a tváří tvář nedal brankářce šanci – 2:3. Naše vedení navýšil Dan, který nastartoval svoje motory, utekl všem a po kličce dal do prázdné branky čtvrtou branku – 2:4. Minutku poté dal svou druhou branku v zápase Řízek – 2:5.

A takovým výsledkem skončil první poločas. V druhém poločase už holkám docházely síly, ale statečně nám vzdorovaly. Přidali jsme (pouze) pět branek. Svůj dnešní hattrick završil Filip „Řízek“ Zemjánek – ke kterému mu gratuluji a doufám, že začne pořádně makat, aby dohnal své tréninkové manko a přidá více takových radostných okamžiků. Dále se trefili David, Peter, Ondra H., Abdi. A tak konečné skóre dnešního zápasu bylo 10:3 pro naše kluky.

V zápase jsme kluky vyzkoušeli na různých, pro ně nezvyklých postech. Co nás v zápase trápilo, bylo neproměňování šancí, dali jsme sice deset branek, ale šancí bylo třikrát tolik :-(… Co dnes velmi dobře fungovalo, byla komunikace na hřišti, kdy Alf dobře dirigoval ze stopera celý tým a k němu se přidali i další kluci.

Dnes kluky pochválím především za komunikaci a dobrý týmový výkon. A hlavně za vyloupení Edenu, což je povinnost a přes to nejede vlak :-))))


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš