Libuš - ČAFC 10:0 (3:0) - 25.04.2018 - Starší žáci A

Články > Starší žáci A > Libuš - ČAFC 10:0 (3:0)  |  25.04.2018

SK Libuš – ČAFC Praha   10:0 (3:0)

Hráno:      25.04.2018 17:45
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   David – Srbák, Jirka, Filip D., Ondra P. – Žeňa, Beny, Alf, Vláďa – Dom – Luky, Filip W., Otta,   Dan, Kuba
Branky:    3× Alf, 2× Dom, 2× Luky, 2× Beny, Filip W.
 

Ve středu jsme z důvodu turnaje v Itálii předehrávali zápas proti ČAFCe. Hrál se zápas kočky s myší, hosté se většinu zápasu nedostali z vlastní poloviny a my jen dobývali jejich branku. Hrálo se jen na jednu branku. Hned ve druhé minutě se prosadil Alf a my se dostali do vedení 1:0, které po dvou minutách navýšil Luky na 2:0. Pak jsme se dlouho nemohli brankově prosadit i když šancí bylo nespočet. Třetí naší branku dal (až) ve dvacáté minutě Dom – 3:0. A tímto výsledkem skončil první poločas.

V kabině jsme kluky nabádali, aby byli v zakončení více precizní a hráli pořád naplno. Druhý poločas nám přinesl více radosti. Přidali jsme dalším sedm krásných branek. Dvě branky přidal Alf, který dal dnes hattrick, ke kterému mu velmi gratuluji a přeji mu více takových radostných chvilek. Další dvě branky přidal Beny. Po brance přidali Luky, Dom a Filip.

Konečný výsledek 10:0 pro naše kluky je ještě velmi pro soupeře milosrdný. Na druhou stranu soupeř dnes nekladl žádný odpor, za celý zápas nevystřelil na branku a v druhém poločase jej kluci nepustili ani na svou obranou polovinu!!!

Těžší zápasy teprve přijdou!! Dnes kluky musím pochválit, jak se se zápasem popasovali a jasně ve všem dominovali. Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!!

Naše schopnosti a sílu těžší soupeři prověří více, tak nezapomeňte, že se máme ještě pořád co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš