Libuš - Motorlet C 6:1 (3:1) - 26.05.2018 - Starší žáci A

Články > Starší žáci A > Libuš - Motorlet C 6:1 (3:1)  |  26.05.2018

SK Libuš – FK Motorlet Praha C   6:1 (3:1)

Hráno:      26.05.2018 13:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   David – Srbák, Vláďa, Filip D., Menďas – Žeňa, Beny, Alf, Otto – Dom – Dan, Luky, Filip W.,   Petr, Medy (05)
Branky:    2× Dom, Dan, Srbák, Alf, Otto
 

V dalším kole jsme doma přivítali kluky z Motorletu. Už na první pohled bylo vidět, že je tentokrát soupeř složen nejen z ročníků 03, 04, ale převážně z 05. Na druhou stranu to nesnižuje jejich kvalitu, kluky na Motorletu mají šikovné a všichni hrají vyšší soutěže.

Před zápasem jsme kluky nabádali, aby soupeře nepodceňovali a hráli pořád naplno. Hned od začátku utkání jsme soupeře zatlačili na jejich obrané půlce. Fyzicky jsme měli jasně navrch a když jsme k tomu ještě přidali i dobrý pohyb s dobrou a rychlou kombinací, tak jsme hráli výborný fotbal. Co nám ale dnes chybělo, byla finální přihrávka. Dobře jsme se po stranách vykombinovali do soupeřova vápna a když měla přijít finální nahrávka na volného hráče před brankou, tak jsme situace řešili špatně a nedokázali jsme šance kvalitně dohrát. O to větší šok přišel v deváté minutě. Soupeř se poprvé dostal na naší polovinu a z rychlého brejku se mu podařilo z první a také poslední střely v utkání vsítit branku. No a my rázem prohrávali 0:1. O výsledek jsem se nebál, protože na hřišti jsme jasně dominovali a bylo jen otázkou času, kdy se nám podaří dát branku. To se nám podařilo po pěti minutách, kdy srovnal Dom na 1:1. Pak přišla fáze utkání, kdy jsme hráli dobrý fotbal, jen to zakončení. Brankový obrat v utkání zařídil Alf a poslal nás do vedení 2:1. Do poločasu jsme přidali ještě jednu branku a to Danem na 3:1. Tímto výsledkem také první poločas skončil.

O přestávce se kluci vydýchali. My je upozornili, že finální fáze a zakončení musí být kvalitnější a šlo se na druhý poločas. A ten probíhal ve stejném duchu jako ten první. Kluky zápas bavil a na naší hře to bylo znát. Hrálo se na soupeřově půlce. Bohužel i dnes jsme zahazovali šanci za šancí :-( . Je velmi pozitivní, že si dokážeme připravit za zápas dvacet jasných brankových šancí, ale to naše zakončení je špatné a na tom musíme ještě hodně zapracovat. Soupeř nás už fyzicky nestíhal, kluci dál hráli rychlý kombinační fotbal. Po hříchu jsme přidali už jen tři branky. Po druhé v zápase se trefil Dom – 4:1. Poté se prosadil dnes dobře hrající Srbák na 5:1 a konečnou podobu výsledku dal Otta – 6:1.

Dnes musím kluky velmi pochválit za rychlý přechod do útoku a velmi dobrou kombinační hru celého týmu.

Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!
Ale pořád nezapomínejte na to, že se ještě máme hodně co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš