Libuš - Kunratice 4:0 (1:0) - 27.05.2018 - Starší žáci B

Články > Starší žáci B > Libuš - Kunratice 4:0 (1:0)  |  27.05.2018

SK Libuš – SK Slovan Kunratice   4:0 (1:0)

Hráno:      27.05.2018 12:30
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Alf – Jožka, Abdi, Ondra H., Roman – Hop, Vláďa, David D., Fanda – Petr – Řízek, Otto,   Tomáš, Srbák
Branky:    2× David, Petr, Tomáš
 

V neděli jsme doma přivítali nedalekého rivala a to kluky z Kunratic. Na podzim jsme prohráli jediný zápas a to zrovna v Kunraticích a tak jsme jim to dnes chtěli vrátit. Po prvních pár oťukávacích minutách, kdy se spíše bojovalo ve středu hřiště se naši kluci rozhodli, že začnou hrát fotbal. Na míči jsme byli lepší a po stranách soupeře začali přehrávat. Hrál se hezký fotbal, jen zápasu chyběly branky. Až ve 32. minutě jsme se konečně prosadili, kdy odražený balón ve vápně se dostal k Petrovi a ten hezkou střelou poslal naše barvy do vedení – 1:0.

Ve druhém poločase už naše převaha byla značná. Ve 40. minutě se skvěle individuálně prosadil David, kdy ve vápně přešel přes tři hráče a následná jeho střela skončila v brance – 2:0. I dnes bylo naší největší slabinou zakončení. Kluci se dobře vykombinují do šance, ale pak přijde lajdácké nebo zbrklé zakončení, které většinou brankou neskončí :-(. Na další branku se čekalo do 59. minuty, kdy se prosadil Tom. Konečný výsledek 4:0 zařídil dnes dvougólový David.

Klukům se odplata povedla a v derby zvítězili 4:0. Dnes musím kluky pochválit za pasáže hry, kdy dobře roztahovali hru do stran a pak přicházely kolmé průnikové nahrávky na rozběhnuté útočníky. Klukům se dnes tohle velmi dařilo. Dobře bojovali a hráli jako tým a tím nás dnes velmi bavili a připravili nám hezkou podívanou.

Skvělá práce kluci. Jen tak dál, děláte nám velkou radost!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš