Libuš - Střešovice 2:0 (1:0) - 18.08.2018 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Střešovice 2:0 (1:0)  |  18.08.2018

SK Libuš – SK Střešovice 1911   2:0 (1:0)

Hráno:      18.08.2018 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Tůma – Voženílek, Čížek T., Šupina, Aubrecht – Nekola (89' Koleček), Gabriel (46' Čížek O.),   Beran (79' Karban), Ivančo – Vašek (64'Lebl), Havlák (74' Hartl)
Branky:    18' 1:0 Gabriel, 76' 2:0 Ivančo
ŽK:            Šupina, Vašek
 

Po výsledkově velmi povedeném prvním utkání nás čekal další asi ještě silnější soupeř, který má ty nejvyšší ambice a to je postup do přeboru.

Od začátku také hosté za to patřičně vzali a byli lepším týmem. Lépe kombinovali a dostávali se i do střeleckých šancí, ale jejich muška nebyla moc přesná a když už se jim podařilo trefit naší branku, tak si s tím v klidu poradil dnes výborný Tůma v naší brance. Naši se začali probírat až po první čtvrthodince a hned náš první útok byl kousek od vstřelení branky, což se povedlo však za pár minutek, když po centru Ivanča a přiklepnutí Vaška se nádherně trefil Gabriel a poslal nás do vedení. Hrál se celkem běhavý a náročný fotbal a to z obou stran. Hosté byli sice o něco více na míči, ale my jsme neustále hrozili z brejkových situací.

Druhý poločas pokračoval v rytmu konce prvního a tak se hrál velmi kvalitní fotbal, opět za mírné převahy hostů. Zřejmě rozhodující okamžik utkání přišel v šedesáté osmé minutě, kdy byl proti nám nařízen pokutový kop, který viděl jen AR1. Z našeho pohledu až neuvěřitelně přísná penalta, ale žádné protesty nepomohly a hlavní rozhodčí ukázal na penaltový puntík. Ovšem Tůma vytáhl fantastický zákrok a soupeřovu penaltu zlikvidoval. To nám nalilo do žil až nevěřitelnou sílu a najednou jsme byli všude a s tím se rodily i šance. Nejdříve Ivančo svým centrem nenašel připravené hráče, ale vše si vynahradil za pár minutek, když Aubrecht skvělým způsobem vyvezl míč od vlastního vápna až zhruba 25m od soupeřovy branky a tam byl zezadu zfaulován. K provedení se připravil Ivančo a jestli první naše branka byla parádní, tak střela Ivanča patřila do kategorie úžasných. Jeho tvrdá rána přes zeď vymetla šibenici hostující svatyně a my šli do dvoubrankového vedení. To byl prostě gól roku – fotbalová paráda.

Od té doby už mělo šance jen naše mužstvo. Nejdříve sedmdesátimetrový průnik Ivanča skončil střelou jen kousek od levé tyče a poté jasná tutovka T. Čížka po nahrávce Lebla skončila bohužel nad hostující brankou. Konečně přišel závěrečný hvizd a velká radost našeho týmu.

Dnes patří všem hráčům velký dík. Zápas odpracovali s obrovskou touhou, nasazením a vůlí. O výsledku zápasu rozhodla určitě větší chuť našich hráčů a touha se o ty tři body porvat. Soupeř byl opravdu velmi dobrý a o to je naše radost z vítězství větší. Další zápas odehrajeme opět na domácím hřišti a to v sobotu 25.8. od 10:15 proti dosud neporaženému mužstvu Stodůlek.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Tůma;   2. Ivančo;   3. Voženílek, Aubrecht


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš