Libuš - Stodůlky 3:0 (2:0) - 25.08.2018 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Stodůlky 3:0 (2:0)  |  25.08.2018

SK Libuš – TJ Sokol Stodůlky   3:0 (2:0)

Hráno:      25.08.2018 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Tůma – Čížek T., Hartl, Šupina, Aubrecht – Voženílek (74' Čížek O.), Gabriel (80' Vašek),   Beran, Ivančo – Nekola (88' Koleček), Havlák (78' Lebl)
Branky:    11' 1:0 Ivančo, 29' 2:0 Havlák, 84' 3:0 Nekola (p.k.)
ŽK:            Beran
 

Po dvou vítězstvích nás čekal soupeř, který též první dvě utkání vyhrál a tak jsme byli ve velkém očekávání, jak si naši hráči povedou. Soupeř byl od začátku utkání velmi aktivní a nás tím i trochu zaskočil. Prvních pět minut nám trvalo než jsme přeřadili na vyšší stupeň a začali se též více tlačit směrem dopředu. Už v jedenácté minutě jsme se prosadili i střelecky, když se v pádu hlavou po rohovém kopu, prosadil Ivančo. Hrálo se dál ve svižném tempu, ovšem s minimem šancí na obou stranách. Ve dvacátédeváté minutě se po pasu Gabriela nádherně uvolnil Havlák a poslal nás do dvoubrankového vedení. Do poločasu jsme mohli ještě skóre navýšit, ale střelu T. Čížka vyrazil zády na brankové čáře hostující obránce a po krásné akci Šupiny s Nekolou se prosadil prvně jmenovaný, ale bohužel se mával velmi přísný offside a tudíž naše branka neplatila.

Ve druhém poločase se hosté snažili pro ně s nepříznivým stavem utkání něco udělat, ale naše obrana pracovala velice dobře a hosty do žádných šancí nepouštěla. Naopak ty přibývaly na naší straně, ale ani Havlák ani dvakrát Voženílek svoje tutovky neproměnili. Nakonec to vzal na sebe dnes výborný Aubrecht a sólovým průnikem přes celé hřiště se dostal až do pokutového území soupeře, kde byl podražen a z následné penalty Nekola navýšil naše zcela zasloužené vedení.

Závěr už jsme zvládli s přehledem a tak se můžeme radovat z třetího podzimního vítězství. Dnes na našich hráčích byla vidět malinko nervozita a tím i místy naše hra trpěla, ale vítězství bylo určitě plně zasloužené.

Další utkání odehrajeme ve středu, kdy nás čeká I. kolo poháru PFS od 18:30 na hřišti Šeberova a další mistrovské utkání odehrajeme v neděli 2.9.od 17:00 na hřišti v Lipencích.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Aubrecht;   2. Hartl;   3. Šupina, Havlák


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš