Libuš - Uhříněves 14:8 (5:2 4:3 2:1 3:2) - 02.09.2018 - Mladší přípravka

Články > Mladší přípravka > Libuš - Uhříněves 14:8 (5:2 4:3 2:1 3:2)  |  02.09.2018

SK Libuš – SK Čechie Uhříněves   14:8 (5:2 4:3 2:1 3:2)

Hráno:      02.09.2018 16:45
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Ládík, Kuba, Šimon, Robík, Honza V., Jindra, Tomík, Pavel, Maty, Fíla, Honza H.
Branky:    4× Honza V., 3× Honza H., 2× – Kuba, 2× Robík, Jindra, Šimon, Maty
 

Po letní přestávce a vydařeném letním soustředění v Kácově nás čekal první soupeř v nové sezóně, kluci z Uhříněvse. Kluci se na zápas hodně těšili a hned od začátku zápasu to na hřišti bylo vidět. Kluci na soupeře rychle „vletěli“, po pár minutách vstřelil první branku našeho týmu v nové sezóně Kuba a o chvíli později přidal další gól Honza V. Pak se prosadil i soupeř, ale kluci pokračovali v dobrém výkonu, přidali další branky a tak jsme po první čtvrtině vedli o 3 góly.

Od druhé čtvrtiny se hra vyrovnala, oba týmy si vypracovaly hodně šancí, útoky se přelévaly z jedné strany na druhou a přestože oba brankáři chytali výborně i tak padlo hodně gólů. Pozitivem je, že většina kluků v zápase vstřelila alespoň 1 gól a to včetně nejmladšího hráče na trávníku Matyho. Komu se to nepodařilo dnes, určitě se trefí příště. Pochvalu však zaslouží i kluci z Uhříněvse, kteří byli vyrovnaným soupeřem a předvedli také řadu pěkných akcí.

Naši kluci se v zápase snažili plnit to, co jsme si řekli před jeho začátkem. Snažili se hrát po stranách, roztahovat hřiště, nabíhat si do volných prostorů a útočné akce i zakončovat. V zápase se nám povedla řada hezkých kombinací, zejména na Robíkovy a Šimonovy krásné přihrávky na naše útočníky byla radost pohledět. Radost nám udělaly i pěkné akce po vhazování, kdy Jindra několikrát dobře vhodil míč dopředu do volného prostoru na nabíhající útočníky, po zpracování míče následovala přihrávka na spoluhráče a dobré zakončení celé akce.

Budeme však muset zlepšit bránění po ztrátě míče, stává se nám, že zejména útočníci se „zapomenou“ vepředu a nestihnou se pak vracet pomáhat spoluhráčům v obraně. A i přihrávka či střela se ne vždy úplně povede. Nicméně jsme na začátku sezóny a postupně se budeme určitě zlepšovat.

Děkujeme rodičům za skvělé povzbuzování i Lukášovi Semanovi za odpískání zápasu. A velké díky patří především klukům za předvedenou hru. Těšíme se, že stejně dobrý výkon předvedete i v dalším zápase, který už ve středu 5.9.2018 od 17:00 sehrajeme na hřišti Štěrbohol.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš