Libuš - Praga 6:3 (3:1) - 02.09.2018 - Mladší žáci

Články > Mladší žáci > Libuš - Praga 6:3 (3:1)  |  02.09.2018

SK Libuš – TJ Praga   6:3 (3:1)

Hráno:      02.09.2018 15:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Keny – Kryštof, Šimon – Venca, Míra, Pája – Habib, Denis
Střídali:   Jakub, Láďa, Mery, Max, Tadeáš, Robik
Branky:    Pája, Láďa, Habib, Denis, Venca, Jakub
 

Po čtrnáctidenním tréninku jsme se postavili proti soupeřům z Pragovky bez jediného přípravného zápasu, neboť se nám kvůli nemoci a dovoleným poměrně dost hráčů z přípravy omluvilo. Ideální sestava se tedy vytvářela během této doby velice těžko a většinu problémů jsme museli řešit až v průběhu zápasu.

Od prvních minut jsme nastoupili maximálně koncentrovaní a většina i dost natěšených, protože jsme si slíbili, že budou hrát všichni. Prvních pět minut jsme soupeře docela zatlačili na jeho obrannou půlku hřiště a Pájou vstřelili náš první gól v této sezóně. Druhou branku přidal dnes velmi rychlý a důrazný Láďa. Poté jsme trochu polevili a soupeři se podařilo šťastnou střelou pod naším brankářem Kenym snížit na rozdíl jediné branky. Kluci však opět přidali a třetí branku vstřelil po samostatné akci Habib. Do poločasu se již nikomu dát gól nepodařilo, a tak se šlo do šaten za stavu 3:1 v náš prospěch.

Na začátku druhého poločasu naši kluci trochu polevili a soupeři se během několika minut podařilo náš náskok srovnat na 3:3. Postupným prostřídáváním hráčů jsme se opět do zápasu vrátili a po šťastně trefeném odkopu soupeřova brankáře do hlavy dobře napadajícího Denise jsme opět vedli. Za několik minut dvojče Páji Venca vstřelil další gól a tím se otěže zápasu otočili na naší stranu. V této době se hra přelévala z jedné strany na druhou a díky troše štěstí jsme neinkasovali pár branek i my. Poslední náš gól vstřelil po celkem vydařené akci Jakub, a tak jsme mohli slavit své první vítězství v nové sezóně.

Blahopřejeme, jen tak dál!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš