Libuš - Modřany 16:7 (6:2 1:2 5:0 4:3) - 08.09.2018 - Starší přípravka

Články > Starší přípravka > Libuš - Modřany 16:7 (6:2 1:2 5:0 4:3)  |  08.09.2018

SK Libuš – SK Modřany   16:7 (6:2 1:2 5:0 4:3)

Hráno:      08.09.2018 13:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Dan, Martin, Tomáš, Ondra S., Ondra P., Kuba, Helča, Marek, Matias, Jáchym, Honza
Branky:    5× Ondra S., 3× Dan, 3× Honza, 2× Matias, Martin, Helča, Ondra P.
 

V sobotu, hodinu po poledni, jsme v prvním mistrovském utkání nové sezóny na domácí půdě přivítali kluky z nedalekých Modřan. Jednalo se o takové malé derbíčko a tak jsme se snažili kluky a holky na zápas pořádně namotivovat. A jelikož to byl i první ostrý zápas, tak si myslím, že se to i povedlo.

Hned od první minuty jsme se do soupeře doslova zakousli a výsledkem toho bylo vedení 3:0, kdy se prosadil dvakrát Dan a jednou Ondra S.. Pak jsme ale malinko polevili a soupeř se dvěma góly přiblížil na dostřel jediné branky. Ale to nás naštěstí nerozhodilo, opět jsme zapnuli motory na plný výkon a dokázali se ještě do konce první čtvrtiny třikrát prosadit. O což se druhou brankou v zápase zasloužil dnes pětibrankový střelec Ondra S. a po gólu přidali Martin a Honza.

Druhá čtvrtina už tolik na góly bohatá nebyla. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a akce střídala akci. Za nás se dokázal prosadit pouze Ondra S. A když se soupeři podařilo dvakrát uklidit balón do naší sítě, byl v polovině utkání výsledek 7:4 v náš prospěch.

Třetí část zápasu však byla už jenom v naší režii a my se po dvou brankách Matiase a Honzy a jedné Ondry S. dostali opět do trháku a soupeři odskočili na rozdíl osmi gólů.

Poslední čtvrtina byla opět více vyrovnaná, ale nakonec jsme jí dokázali zvítězit 4:3. A to, když se za naše barvy dokázali prosadit Ondra S., Helča, Dan a Ondra P.

Dnešní zápas kluci i holky, až na drobné chybičky, odmakali a zaslouží si velký potlesk. Velké poděkování patří i našim příznivcům a rodičům za to, že nás celý zápas podporovali a hnali nás dopředu.
Příští zápas odehrajeme v sobotu 15.9. od 9:00 na hřišti Čechie Dubeč.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš