Libuš - Ďáblice 2:2 (1:1) - 02.09.2018 - Mladší dorost

Články > Mladší dorost > Libuš - Ďáblice 2:2 (1:1)  |  02.09.2018

SK Libuš – SK Ďáblice   2:2 (1:1)

Hráno:      02.09.2018 11:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Ďuriník – Srb, Šenk, Belkhelifa, Mirvald – Jůza, Ulihrach, Beneš O., Dutčak – Marciano –
  Adamopulos
Střídali:   Rebhon
Branky:    13' 0:1, 32' 1:1 Beneš, 55' 2:1 Adamopulos (Ulihrach), 77' 2:2
ŽK:    Mirvald, Šenk
 

Začátek nové sezóny a s ní zcela nový tým. Celou přípravu jsme nedokázali poskládat jedenáct hráčů pouze mladšího dorostu a proto jsme všechny zápasy odehráli se staršími kluky. Tento první mistrovský zápas měl ukázat, jak na tom doopravdy výkonnostně jsme. Bohužel byly stále prázdniny a tak poskládat jedenáct hráčů nebyl jednoduchý úkol, dokonce museli hrát i dva zranění hráči (Dutčak a Marciano).

Kluci začali hned od začátku překvapovat svojí kombinační hrou a dostávali se do zakončení, ale hned zkraje utkání ve 13. minutě přišla chyba/ztráta Mirvalda, který se snažil vyvézt balón a z následného protiútoku se soupeři podařilo skórovat poté, co obrana nepochopitelně vyklidila střed hřiště a tím umožnila přímou cestu k naší bráně. Na psychice kluků se to naštěstí neprojevilo a dále byli aktivnějším týmem, za což byli odměněni vyrovnávající brankou, kdy se po dorážce trefil Ondřej Beneš. Bohužel další příležitosti se nám nepodařilo využít a tak se šlo do šaten za vyrovnaného stavu.

Po změně stran jsme neustoupili z tlaku na branku a tak po krásné průnikové přihrávce Ulihracha předskočil Adamopulos bránícího hráče a poslal nás do vedení – 2:1. Stejně jako v prvním poločase se nám další gól nepodařilo vstřelit, ale sil začalo ubývat a tak se ke konci utkání dostal soupeř do zápasu a podařili se mu po krásných nůžkách vyrovnat na konečných 2:2.

Škoda nevyužitých gólových šancí, kterých jsme měli více. Před utkáním bychom remízu brali – vzhledem k neúplné a zdravotně ne zcela fit sestavě, ale po utkání bereme remízu spíše jako ztrátu. Budeme doufat, že ze začátkem školního roku se nám vrátí zbytek hráčů.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš