Libuš - Chabry 2:3 (2:1) - 08.09.2018 - Mladší žáci

Články > Mladší žáci > Libuš - Chabry 2:3 (2:1)  |  08.09.2018

SK Libuš – SK Dolní Chabry   2:3 (2:1)

Hráno:      08.09.2018 14:45
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Keny – Kryštof, Šimon – Venca, Míra, Pája – Habib, Denis
Střídali:   Mery, Kuba S., Láďa, Max, Tadeáš, Robik
Branky:    Láďa, vlastní
 

K dalšímu utkání jsme nastoupili v sobotu odpoledne proti Chabrům. Protože opět nebyl delegován žádný rozhodčí, museli jsme utkání odpískat sami. Protože se nikomu z přihlížejících nechtělo, šel utkání pískat trenér. Vzhledem k několika omluvenkám nejen ze zdravotních důvodů, naše sestava znovu nebyla kompletní.

Od prvních minut to vypadalo, že soupeř neví, co má dělat, a my na hřišti vládli. Během několika minut se však soupeř osmělil a začal si dovolovat čím dál víc. Nakonec se mu po jednom z rychlých protiútoků podařilo vstřelit vedoucí branku a naše hra se úplně rozsypala. Kluci přestávali běhat, nebyli schopní si nahrát a celkově to vypadalo, že je hra moc nebaví. Po jednom našem útoku se nám náhodou podařilo vstřelit Láďou vyrovnávací branku a to soupeřova brankáře natolik rozhodilo, že hned po rozehrání nezpracoval celkem lehkou přihrávku od svého spoluhráče a míč mu pod nohou proklouzl do branky. V průběhu jediné minuty jsme tak otočili výsledek a poločas se dohrál za našeho vedení.

Do druhého poločasu jsme nastoupili velmi hodně motivovaní, ale během krátké chvíle soupeř znovu udeřil a podařilo se mu vyrovnat. Několik dalších šancí na obou stranách nikdo nevyužil a my se začali dostávat pod tlak. Po velkém tlaku se nakonec soupeři podařilo z penalty vstřelit vítězný gól a my tak poprvé letos na domácím hřišti prohráli. Nutno však říci, že zaslouženě a kdyby byli soupeřovy útočníci trochu šikovnější, porážka mohla být mnohem větší.

Nevadí, snad zase příště.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš