Libuš - Aritma 1:0 (0:0) - 09.09.2018 - Starší žáci U15

Články > Starší žáci U15 > Libuš - Aritma 1:0 (0:0)  |  09.09.2018

SK Libuš – SK Aritma Praha   1:0 (0:0)

Hráno:      09.09.2018 11:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   David – Abdi, Jirka, Péťa K., Ondra P. – Hop (52´ Menďas), Vláďa, Alf, Dan – Peter
  (66´ Péťa  P.) – Filip K. (36´ Ondra H.)
Branky:    Dan (Alf)
 

Po dlouhých letech se na Libušském stadiónu hrálo zase divizní utkání a v něm jsme přivítali tým Aritmy. V minulém kole jsme po výborné hře trochu nešťastně prohráli na Tempu a sám jsme byl zvědavý, jak kluci na svůj výkon dnes navážou. Bohužel dnes jsme předvedli asi nejhorší výkon co u kluků jsem :-(… Nic se nám nedařilo, mezihra nebyla v podstatě žádná, v soubojích jsme byli pozdě. Celkově naše hra nebyla dobrá a když se k tomu přidala podobná hra soupeře, tak se dnes na zápas nedalo ani dívat :-(. Přísnější měřítko snesl jen Jirka s Davidem, který drželi naši obranou hru.

První poločas přinesl vyrovnanou hru s šancemi na obou stranách. Naší největší spálil Dan, kdy neproměnil samostatný nájezd na hostujícího brankáře. Ale i my jsme měli štěstí, že se hosté netrefili z šancí a tak první poločas skončil 0:0.

V kabině jsem si musel trochu ulevit, protože sám jsem nechápal, jak dnes špatně kluci hrají. U mladých hráčů je nevyrovnanost výkonů běžná, ale že by celého týmu?!. To je už i na mě moc :-(. Nechali jsme kluky, aby si k tomu něco řekli a šlo se na druhý poločas.

Ani v něm se naše hra moc k lepšímu nezměnila, ale brankové šance jsme si už vytvářeli jen my. Hned ve třetí minutě druhého poločasu šel Dan podruhé zcela sám na brankáře, unáhlil se se střelou a netrefil branku… V 55. minutě jsme na pravé straně (snad poprvé v zápase) zakombinovali na jeden dotek, následovala kolmice od Alfa na rozběhlého Dana a ten pelášil po třetí v dnešním zápase zcela sám na hostujícího brankáře. KONEČNĚ výborně vyřešil situaci 1 na 1 a udělal brankáři kličku a dokonce trefil i prázdnou branku a my se dostali do vedení 1:0.

Myslel jsem, že se kluci brankou uklidní, ale to se nestalo. Obraná hra týmu celkem fungovala a soupeř se nedostal do ohrožení naší branky. V předposlední minutě šel Dan znovu sám na brankáře, který ho před vápnem fauloval (měla následovat červená karta, ale ta nepřišla). Jen doufám, že i k nám budou páni rozhodčí tak milosrdní. Následný přímý kop jen podtrhl náš dnešní výkon. Místo střely z vápna, přišla rozehra a pak slabá střela doprostřed branky.

Jediná pozitivní věc z dnešního zápasu je naše první vítězství v soutěži a první tři body, ale moc slabších týmů, jako byla Aritma, v soutěži mít nebudeme a takový výkon, který jsme dnes předvedli, nám nebude na body stačit!!!

Všem rodičům a fanouškům bych se chtěl za náš výkon omluvit a věřím, že už se takový opakovat nebude a budeme zase naší hrou lidi bavit… Kluci, dnešní zápas je už minulostí, musíme se z něho poučit a nemyslet si, že jsme mistři světa a dál na sobě tvrdě makat!!!
Znovu i dnes jsme se přesvědčili, že se máme ještě pořád co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš