Libuš - Aritma 1:3 (0:0) - 09.09.2018 - Starší žáci U14

Články > Starší žáci U14 > Libuš - Aritma 1:3 (0:0)  |  09.09.2018

SK Libuš – SK Aritma Praha   1:3 (0:0)

Hráno:      09.09.2018 12:45
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Albert – Honza (45´Kuba), Filip K., Šíma, Jára – Dominik (55´Sony), Medy, Péťa, David
  (47´ Vlčoun) – Max (David V.) – Míra
Branky:    Medy
 

Další zápas a další velmi cenné zkušenosti pro naše kluky, kteří si pořád ještě zvykají na velký fotbal. Dnes si kluci nevedli vůbec špatně. I když byl soupeř na balónu i v pohybu lepší, tak si kluci dokázali většinou poradit a velmi dobře bojovali. Z čeho mám ale největší radost, že už pomalinku začínají vystrkovat růžky a zjišťují, že se dají hrát vyrovnané zápasy i s lepšími celky. Po rozkoukávající čtvrthodince ztratili ostych a začali být silní na balónu, hezky kombinovali a dostávali se i do šancí. První poločas branku nepřinesl.

V druhém poločasu jsme hráli dál nebojácně a po několika našich neproměněných šancích se za vápnem k odraženému balónu dostal Medy, který nechytatelnou střelou poslal naše kluky do vedení – 1:0. Medymu k první brance ve starších žácích a i naší první divizní brance v soutěži velmi gratuluji a doufám, že bude více takové radosti :-). Bohužel soupeř po šesti minutách vyrovnal na 1:1 a v dalších devíti minutách přidal ještě dvě branky na 1:3. Kluci se ale nevzdávali a dál bojovali za lepší výsledek. Vytvořili si několik jasných šancí (dostali do přečíslení 3 na 1, sami na brankáře a v poslední minutě ještě netrefil Sony prázdnou branku) a kdyby měli možná více štěstí, ale hlavně umu, tak zápas mohli ještě více zdramatizovat.

Kluci za dnešní výkon zaslouží velkou pochvalu. Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál, ale naši kluci mu zápas velmi znepříjemnili a hlavně bojovali až do konce. To je velmi pozitivní věc do další práce, která bude ještě velmi náročná.
Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš