Újezd P4 - Libuš 6:7 (4:0 2:1 0:1 0:5) - 21.09.2018 - Mladší přípravka

Články > Mladší přípravka > Újezd P4 - Libuš 6:7 (4:0 2:1 0:1 0:5)  |  21.09.2018

SK Újezd Praha 4 – SK Libuš   6:7 (4:0 2:1 0:1 0:5)

Hráno:      21.09.2018 17:00
Hřiště:      Újezd P4 – UMT
Sestava:   Ládík, Šimon, Jindra, Robík, Tomík, Marek, Tomík, Filip, Honza H., Tonda, Honza V.
Branky:    5× Honza H., Honza V., Jindra
 

V dalším kole naší soutěže jsme zavítali do pěkného areálu v Újezdu u Prahy, kde jsme na umělé trávě změřili síly s domácími borci.

Začátek se nám moc nepovedl, celou první čtvrtinu jsme se na hřišti nemohli srovnat, domácí chlapci byli u všeho rychleji, dobře nás obsazovali a nenechávali nám žádný prostor. Nám se naopak nedařilo skoro nic, těžko jsme se dostávali dopředu, špatně jsme bránili, navíc si nešťastně vstřelili 2 vlastní góly, takže výsledkem bylo, že jsme po první čtvrtině prohrávali o 4 branky a vypadalo to na debakl.

Druhá čtvrtka už byla lepší, trošku jsme přeskládali sestavu a na hřišti se to začalo okamžitě projevovat. Hned naše první čtveřice na trávníku se do soupeře doslova zakousla, ihned ho přitlačila před vlastní branku a netrvalo dlouho a Honza H. konečně vstřelil i náš první gól. Naše útočné akce jsme ale bohužel často zakončovali z až moc velké vzdálenosti, takže je domácí brankář celkem v klidu pochytal. Neměli jsme ani moc štěstí, protože asi 3× v této čtvrtce jsme trefili jen tyč. A tak když se dvakrát znovu prosadil soupeř, v polovině zápasu jsme prohrávali 1:6. A to přesto, že jsme do té doby vstřelili více branek než soupeř. Bohužel 3 z nich nešťastně do vlastní sítě…Ale i to se stává…

Druhá polovina zápasu, to byla z naší strany jedna velká paráda. Kluci začali bojovat, celý tým zapnul na vyšší obrátky, začali jsme si vytvářet šance, ale branku jsme vstřelili v této části jen jedinou, neboť ve třetí čtvrtině nás ještě buď vychytal soupeřův brankář nebo jsme několikrát opět trefili jen tyč či Tonda krásnou střelou břevno domácí branky.

A výborný výkon předvedli naši kluci v poslední čtvrtině. Dobře se pohybovali, rychlým přístupem nenechávali soupeři prostor, poctivě se všichni vraceli do obrany a i dopředu předvedli hodně hezkých akcí. Nejhezčí byla asi spolupráce Honza V. – Honza H. – Jindra, kterou kluci přešli přes celé hřiště a Jindra po krásné přihrávce uklidil míč do prázdné branky. A když se konečně rozstříleli i naši střelci Honzové, povedlo se nám dokonale otočit výsledek a nakonec těsně vyhrát již téměř prohraný zápas.

Kluci, dnes velká pochvala za bojovnost, přístup a výkon ve druhé polovině zápasu. Žádný zápas není nikdy ztracený, dnes jste viděli, že i když se celkem výrazně prohrává, utkání se pořád dá ještě vyhrát. Tak příště naše motory zapneme naplno hned od začátku…

A velké díky patří i maminkám a tatínkům za dnešní fantastické povzbuzování. Máte velký podíl na tom, že se kluci nevzdali a dokázali utkání nakonec otočit ve vítězný konec!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš