Bohemians C - Libuš 16:2 (5:2) - 22.09.2018 - Mladší žáci

Články > Mladší žáci > Bohemians C - Libuš 16:2 (5:2)  |  22.09.2018

Bohemians 1905 C – SK Libuš   16:2 (5:2)

Hráno:      22.09.2018 09:00
Hřiště:      Hrdlořezy – tráva
Sestava:   Keny – Kuba, Šimon – Venca, Míra, Pája – Habib, Tadeáš
Střídali:   Kryštof, Kuba, Luky, Maty, Denis, Robik, Tomy
Branky:    Robik, Tomy
 

Další sobota, tentokrát v devět ráno v Hrdlořezích. Na Bohemku se všichni těšili, proto dnes žádná omluvenka, kromě v týdnu zraněného Maxe, Meryho, který byl u táty, nemocného vedoucího Petra a Ládi, který dává přednost před fotbalem hokeji. Zbytek včas a bez omluvenek. Opět bez rozhodčího, tentokrát pískal jeden z domácích.

Od prvních minut byl vidět rozdíl mezi ve žlutém hrajícími hráči Bohemky a v zeleném hrajícími hráči hostující Libuše. Žlutí byli všude dříve, rychleji, přesněji a lépe kombinovali, neustále stříleli, běhali, bojovali. Vypadalo to, že naši jen stojí a koukají, jak to dopadne. Po jednom ze soupeřových rohů se na polovině hřiště zapomněl Robik a po našem odkopu se mu podařilo vstřelit náš první gól. Po podobné akci se nám ke konci poločasu podobná akce podařila ještě jednou, tentokrát gól vstřelil Tomy. Do půlky jsme jich dostali jen pět, což bylo celkem uspokojující.

Ve druhém poločase soupeř ještě přidal a zrychlil, naše to přestalo bavit a dostali jsme tolik gólů, co snad ještě nikdy. Jediným kladným momentem v tomto zápase byl výkon Kenyho v brance, který minimálně deset dalších šancí chytil.

Tentokrát hrůza, příšerné. Snad opět příště.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš