Slivenec - Libuš 4:0 (2:0) - 14.10.2018 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Slivenec - Libuš 4:0 (2:0)  |  14.10.2018

TJ AFK Slivenec – SK Libuš   4:0 (2:0)

Hráno:      14.10.2018 15:30
Hřiště:      Slivenec – tráva
Sestava:   Tůma – Čížek T., Růžička, Šupina, Pergler (52' Gabriel) – Vašek (57' Hartl), Beran (80' Lebl),
  Stuchlík (63' Karban J.), Aubrecht – Nekola (71' Sobotka), Havlák
Branky:    29' 1:0, 44' 2:0, 62' 3:0, 77' 4:0
 

Výsledkový výbuch a herně hodně nepovedené, tak lze ve zkratce hodnotit toto utkání. Na domácích už od rozcvičení byla vidět daleko větší koncentrovanost než na našich hráčích.

Začátek utkání byl dost opatrný z obou stran. První poločas jsme hráli po větru, který nám však dělal velké problémy. Většina našich akcí právě končila díky větru a naší neschopnosti na tom něco změnit za brankovou čarou. Domácí šikovně čekali, s čím se ukážeme a postupně začali vystrkovat drápky, když zjistili, že jsme dost neškodní, tak začali být více aktivní a s tím přišli i první dvě šance, které však skončily mimo naší branku. Po půl hodině hry však přišel trest, když jsme si nešťastně srazili střelu domácího hráče do vlastní branky. Po pěti minutách mohlo být vyrovnáno, ale nejdříve Růžičkův trestný kop vytáhl domácí brankář ze šibenice a z následného centru Stuchlíka přestřelil sice na dlouhou nohu asi z metru Šupina prázdnou branku domácích. To byl možná klíčový moment utkání. Minutku před koncem poločasu přišla zbytečná ztráta míče na naší polovině, centr do našeho pokutového území, kde se míč dostal ke zcela osamocenému hráči domácích, který překonal podruhé dnes ne příliš jistého Tůmu v naší brance.

O poločase proběhlo mírné mytí hlav a řekli jsme si, že chceme hlavně při zvýšeném pohybu a nasazení zkusit utkání otočit ve svůj prospěch. Bohužel to se nám úplně nepovedlo a domácí vždy z brejků přidali další dvě branky a další minimálně tři tutovky ještě zahodili. My jsme druhý poločas odehráli sice více na polovině soupeře, ale bez brankového efektu. Šance Nekoly i Hartla zůstaly nevyužity a tak si vezeme domů celkem slušný výprask.

Bohužel v posledních kolech do každého zápasu chybí několik hráčů a i když se na to nemůžeme vymlouvat, jelikož kádr je dost široký, ale už ne tak kvalitní a navíc se ani nedaří našim klíčovým hráčům. Nedaří se nám v koncovce a na venkovních hřištích jsme doslova poloviční. Dnes se nám zápas moc nepovedl, ale o to víc je zarážející, že když se nedaří herně, tak hráči nejsou vůbec schopni (někteří) vše nahradit srdíčkem, nasazením a bojovností.

Domácí vítězství je úplně zasloužené a nám nezbývá nic jiného než se připravit na další utkání , které odehrajeme v sobotu 20.10.od 10:15 na domácím stadiónu proti týmu z Nebušic.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Šupina;   2. Nekola;   3. Růžička
Zbytek mužstva odehrál zápas daleko pod své možnosti (či schopnosti).


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš