Libuš - Nebušice 2:3 (2:2) - 20.10.2018 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Nebušice 2:3 (2:2)  |  20.10.2018

SK Libuš – TJ Sokol Nebušice   2:3 (2:2)

Hráno:      20.10.2018 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Tůma – Čížek O., Hartl (82' Sobotka), Růžička, Aubrecht – Voženílek, Gabriel (73' Lebl),
  Beran (73' Karban) – Nekola, Havlák
Branky:    8' 1:0 Havlák, 15' 2:0 Voženílek, 40' 2:1, 42' 2:2, 63' 2:3
ŽK:    Růžička, Sobotka
 

Dnes jsme až neuvěřitelně dokázali prohospodařit tři body. Přitom začátek zápasu nám vyšel náramně. Nejdříve v osmé minutě po nahrávce Nekoly se prosadil Havlák a v patnácté minutě po nádherné kolmici Nekoly skóroval s přehledem Voženílek. Hosté v tu dobu byli zralí takzvaně na ručník, ale přišlo naše uspokojení a hlavně velké herní zvolnění. Navíc i v tomto tempu jsme si dál vypracovali několik slibných brankových možností. Zřejmě rozhodující okamžik utkání přišel ve čtyřicáté minutě, kdy Beran nezužitkoval po dost těžké nahrávce od Havláka situaci tři na jednoho, když při zakončení trefil jediného bránícího hráče hostů a z následného brejku po naší chybě v obraně v čele s brankářem Tůmou, hosté snížili na dva jedna. Než jsme se stačili rozkoukat, tak bylo za dvě minuty vyrovnáno opět po chybě v obranné fázi.

Při vstupu do druhého poločasu jsme chtěli jednoznačně vrátit vedení na naší stranu, ale hra se nám až tolik nedařila a v šedesátétřetí minutě přišla opět naše hrubka a hezký gól hostů na dva tři. Poté jsme se opravdu probrali a začal náš festival zahozených šancí. Do konce utkání jsme jich měli minimálně šest, ale branka z toho žádná nepadla a tak ke vší úctě k soupeři jsme prohráli s jedním ze slabších týmů této soutěže.

Zbytečný herní výpadek a poté laxnost a nepřesnost v koncovce rozhodlo o naší druhé porážce v řadě. Doufejme, že si hráči tuto prohru vezmou k srdci a v dalším zápase už budeme bodovat naplno. Naším dalším soupeřem – opět na domácím hřiště bude v sobotu 27.10. od 10:15 mužstvo Aritmy „B“.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Voženílek;   2. Šupina,   3. Ne­kola


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš