Braník - Libuš 2:1 (1:0) - 25.10.2018 - Starší žáci U15

Články > Starší žáci U15 > Braník - Libuš 2:1 (1:0)  |  25.10.2018

ABC Braník – SK Libuš   2:1 (1:0)

Hráno:      25.10.2018 15:15
Hřiště:      Braník – UMT
Sestava:   David – Ondra H. (47' Peter ), Jirka, Péťa, Ondra P. – Hop (53' Max), Vláďa, Alf, Dan -
  Dom – Luky
Branky:    Luky (Vláďa)
 

Kvůli školním prázdninám jsme předehrávali další kolo ve čtvrtek v netradičním čase a ještě jsme si s Braníkem vyměnili pořadatelství a tak jsme hráli podruhé za sebou venku.

Zápas se mi nechce ani moc hodnotit, protože to s fotbalem nemělo vůbec nic společného. Soupeř se hned v první minutě dostal do vedení (už po čtvrté jsme inkasovali v prvních pěti minutách) a to jsme ještě měli rozehrávku z poloviny hřiště my!!!

Domácí hráli jednoduše z první pryč a pak bojovali o každý míč a my jsme se jejich hře úplně přizpůsobili. Místo, aby kluci hráli kombinační fotbal, roztáhli soupeře a pak si připravili šance, tak to byla i z naší strany holomajzna. Dnes jsme nepředvedli vůbec, ale vůbec nic :-(… Bohužel jsme nenavázali na čtyři dny starý zápas v Táboře, kde jsme se ukázali úplně v jiném světle a o to je pro mě nepochopitelné, co dnes kluci předvedli za výkon.

Pro mě velké rozčarování a pro kluky varování, že takhle určitě už ne!!! Dnes jsme se znovu velmi jasně přesvědčili, že se ještě pořád máme co učit, ale hlavně se pořád chceme zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš