Libuš – Klánovice 10:8 (2:1 2:3 2:2 4:2) - 03.11.2018 - Mladší přípravka

Články > Mladší přípravka > Libuš – Klánovice 10:8 (2:1 2:3 2:2 4:2)  |  03.11.2018

SK Libuš – FK Klánovice   10:8 (2:1 2:3 2:2 4:2)

Hráno:      03.11.2018 12:30
Hřiště:      Libuš – UMT
Sestava:   Ládík, Jindra, Robík, Pavel, Honza V., Ondra, Honza H., Filip, Tonda, Kuba, Tomík
Branky:    7× Honza H., 2× Pavel, Tomík
 

Další utkání naší soutěže jsme kvůli podmáčenému trávníku na domácím hřišti odehráli na umělé trávě, tentokrát proti chlapcům z Klánovic. Utkání bylo od začátku vyrovnané, my jsme se většinou dostali do vedení, ale soupeřům se pokaždé podařilo brzy vyrovnat. Hra se nám tentokrát hlavně v prvních dvou čtvrtinách moc nedařila, snaživý soupeř nám nenechával prostor, takže se většina hráčů často pohybovala ve zhuštěném prostoru, kde bylo těžké s míčem cokoliv udělat. Navíc jsme tentokrát zapomínali i na bránění a soupeřovy útočníci se až nečekaně často ocitali s míčem před osamoceným Ládíkem v naší brance.

Až od třetí čtvrtiny jsme konečně začali roztahovat hru, hrát po stranách a křížnými přihrávkami na volné spoluhráče si vytvářet šance. Bohužel se nám je nedařilo brankově zakončovat, dlouho jsme si střely připravovali, takže obránci soupeře často ještě stihli míč ukopnout nebo zablokovat a když už naše střela prošla a letěla na branku, zasáhl dobře chytající hostující brankář.

Hned na začátku poslední čtvrtiny jsme dostali branku a poprvé v zápase prohrávali. Naštěstí tato čtvrtina už byla z naší strany herně nejlepší, začaly se dařit přihrávky, díky nimž jsme si vytvářeli i šance a Honza rychlým hattrickem po pěkných nahrávkách od spoluhráčů během pár minut výsledek opět otočil na naší stranu.

Poslední zápas podzimní sezóny sehrajeme v neděli na hřišti FK JM Chodov. Hraje se brzy ráno, tak snad se tentokrát probudíme dříve než v poslední čtvrtině zápasu (jako v dnešním utkání) a v tomto posledním zápase si zahrajeme hezký fotbal hned od začátku utkání.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš