Střešovice - Libuš 5:2 (2:2) - 16.03.2019 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Střešovice - Libuš 5:2 (2:2)  |  16.03.2019

SK Střešovice 1911 – SK Libuš   5:2 (2:2)

Hráno:      16.03.2019 10:30
Hřiště:      Střešovice – UMT
Sestava:   Tůma – Sobotka, Hartl (84' Karban), Růžička, Krejča (84' Pergler) – Šupina – Nekola, Gabriel
  (76' Lebl), Stuchlík (52' Voženílek), Ivančo – Havlák
Branky:    30' 1:0, 31' 1:1 Šupina, 33' 1:2 Ivančo, 45' 2:2, 71' 3:2, 79' 4:2, 90' 5:2
ŽK:    Stuchlík, Hartl, Růžička, 2× Voženílek
ČK:    Voženílek
 

K utkání jsme nastupovali s předsevzetím, že konečně prolomíme prokletí Střešovické UMT (jen prohry) a nějaký ten bodík tady uzmeme.

Domácí začali však utkání s velkou energií a snahou odčinit porážku z prvního kola a tak jsme se dostali malinko pod tlak. Naštěstí akce domácích skončily buď nepřesností ve finální fázi, nebo naše obrana včas zasáhla. Po deseti minutách jsme se dostali do hry a tak šance přibývaly i na naší straně. Bohužel v té největší trefil Havlák z dvou kroků pouze tyč. Po půlhodině hry se však prosadili domácí a šli do vedení. To nás nakoplo ještě více a hned po minutě hry přišlo vyrovnání po střele Havláka a dorážce hlavou Šupiny. Za další dvě minuty jsme udeřili opět ze vzduchu, když po rohu Stuchlíka se nádherně prosadil Ivančo. V tu dobu byla naše hra velmi dobrá a domácí celek se musel hodně bránit, aby neinkasoval další branky. Ty bohužel k naší smůle nepřišly a v poslední minutě prvního poločasu přišel trest, když se domácím podařil brejk po levé straně a bylo srovnáno.

Druhý poločas pokračoval dál ve velmi dobrém představení obou mužstev a hlavně na domácím týmu bylo znát, jak jim branka do kabiny pomohla. Postupně však přibývala i nervozita a to hlavně na straně domácích. O osudu utkání rozhodla sedmdesátá minuta, kdy po naší nádherné akci jsme vstřelili gól na tři dva, ale bohužel nebyl uznán pro postavení mimo hru (asi správně). Z následné akce však dali branku domácí a najednou šli do vedení, povedl se jim dokonalý obrat. My se okamžitě začali tlačit více dopředu, ale domácí obrana odolávala. Deset minut před koncem přišla naše obrovská individuální chyba, kterou domácí útočník potrestal a my prohrávali již o dvě branky.

Závěr utkání už byl jen zmar z naší strany, když čas utíkal velmi rychle a branka na snížení skóre ne a ne přijít. Nakonec v poslední minutě do naší otevřené obrany, přišla ještě pátá branka a bylo definitivně rozhodnuto. Navíc ještě v nastaveném čase za běžný souboj o míč na půlce hřiště viděl Voženílek druhou žlutou a byl vyloučen (hodně přísné a necitlivé rozhodnutí – v jaké minutě, za jakého stavu a vzhledem k některým daleko ostřejším zákrokům v průběhu celého utkání), ale jinak byl výkon arbitrů velmi dobrý. Utkání by asi více slušela remíza, ale domácí byli v koncovce šťastnější a tak odjíždíme opět s prázdnou.
Další zápas odehrajeme v neděli 24.3.2019 od 17:00 na UMT Motorlet s mužstvem Stodůlek.

Nejlepší hráči z pohledu SK:   1. Šupina;   2. Ivančo;   3. Růžička


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš