Libuš - Admira 2:3 (1:3) - 31.03.2019 - Starší žáci U14

Články > Starší žáci U14 > Libuš - Admira 2:3 (1:3)  |  31.03.2019

SK Libuš- FK Admira Praha   2:3 (1:3)

Hráno:      31.03.2019 12:45
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Albert – Honza, Šíma, Filip, Jára – Dominik, Ondra H., Max S., David (51´ Lukáš) – Max P. -
  Míra (51´Kryštof)
Branky:    Ondra H. (Max P.), Max P. (Max S.)
 

Po starších nastoupili naši mladší a sehráli velice napínavý zápas, kdy do poslední minuty bojovali o vyrovnání, které se i po velké snaze bohužel nepodařilo.

V zápase jsme se dostali do vedení po hezké akci, kdy Max Pištora přehrál svého obránce, ustál faul a nádherně nacentroval před branku, kde našel Ondru Haluzu, který v těžké pozici hlavou skóroval – 1:0. Dál byli kluci nebezpeční, dobře na sebe mluvili a bojovali o každý balón. Soupeř do poločasu skóre otočil na 1:3.

V druhém poločase kluci pokračovali v dobrém výkonu a po hezké kombinační akci, kdy si vyměnili čtyři kluci balón z první rychlými nahrávkami až se balón dostal k Maxovi Sandanusovi, který kolmicí vyslal Maxe Pištoru. Ten přesprintoval svého obránce a prostřelil vyběhlého brankáře a dal na 2:3. Bohužel už jsme do konce zápasu nevyrovnali, ale kluci poctivě zápas odmakali a je na nich vidět proti podzimu velké zlepšení! Doufám, že budou dál pokračovat v dobrých výkonech, kterými se zatím ve dvou jarních kolech prezentovali.

Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš