Dolní Chabry - Libuš 2:0 (0:0) - 06.04.2019 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Dolní Chabry - Libuš 2:0 (0:0)  |  06.04.2019

SK Dolní Chabry – SK Libuš   2:0 (0:0)

Hráno:      06.04.2019 16:30
Hřiště:      Dolní Chabry – tráva
Sestava:   Tůma – Sobotka (86' Vašek), Hartl, Růžička, Pergler – Karban (76' Čížek T.) – Nekola, Beran,
  Stuchlík (42' Hruška), Voženílek – Havlák (76' Aubrecht)
Branky:    74' 1:0, 90+3' 2:0
ŽK:    Stuchlík
 

Ke zraněným a nemocným, přibyl ještě disciplinární trest z minulého utkání a tak jsme museli opět měnit základní sestavu. Od začátku zápasu jsme věděli, co nás čeká a s jak těžkým soupeřem hrajeme.

Chtěli jsme hlavně chytit začátek a vycházet ze zajištěné obrany, což se nám celkem velmi dobře dařilo. Akorát náš přechod do útoku nebyl podle ideálních představ, ale domácí byli v zadních řadách také velmi důslední. Fotbal se hrál sice náročný, ale bez větších šancí na obou stranách. Bohužel pro nás do utkání vstoupil i se svými nepřesnými výroky i hlavní rozhodčí, který souboj Havláka se stoperem domácích neposoudil jako faul (náš hráč šel sám na branku, když přišel jasný faul) a tak místo trestného kopu a červené karty se hrálo dál. Poté se dostal do šance Voženílek, ale v koncovce se neprosadil. Největší šanci prvního poločasu spálil Karban, když jeho hlavička po rohovém kopu Stuchlíka mířila těsně vedle domácí svatyně. Při našem dalším rohu si domácí brankář míč stáhl, ale poté zcela nepochopitelně srazil Růžičku rukou k zemi, ale na místo penalty a červené karty se hrálo dál. Ve čtyřicáté minutě udeřil domácí hráč v souboji o míč Stuchlíka loktem do obličeje, že mu zlomil nos, ale opět bez nějakého trestu pro domácí.

Druhý poločas už se najednou začalo pískat normálně a hrál se opět zajímavý fotbal. Nejdříve Voženílek v pokutovém území z otočky jen těsně minul a pak už přišly i šance domácích, kteří přebrali otěže utkání a měli více ze hry. Naštěstí jsme vše přežili bez úhony až v sedmdesátéčtvrté minutě po sražené střele na naší branku se míč dostal na hlavu domácího hráče a ten se trefil náramně a domácí šli do vedení. Přeskupili jsme řady, poslali čerstvou krev a vrhli se do útoku. Za pár minut mohlo být srovnáno, ale Čížek se k dorážce již nedostal. Za malou chvilku se dostal ve vápně ke střele Hruška, ale netrefil ideálně a domácí brankář si s jeho střelou poradil. Největší možnost k vyrovnání měl čtyři minuty před koncem Aubrecht, který byl úplně sám z pravé strany před domácí brankou, ale jeho střela šla pár centimetrů vedle. Poslední naděje svitla již ve třetí minutě nastavení, kdy jsme kopali rohový kop. Naši hráči včetně brankáře Tůmy se natlačili do soupeřova pokutového území, ale míč bohužel získali domácí a jejich útočník běžel sedmdesát metrů sám na naši prázdnou branku a za obrovské radosti domácích i proměnil.

Za dnešní zápas určitě velká pochvala za disciplinovaný a takticky velmi dobře zvládnutý zápas, bohužel bez bodového efektu. Zápasu by určitě více slušela remíza, ale vzhledem k podzimnímu utkání a nyní, tak je asi výhra domácích spravedlivá, i když první poločas tam měli být jasné tři červené karty, ale i to je fotbal a tak odjíždíme sice bez bodů, ale určitě se vztyčenou hlavou.

Nejlepší hráči utkání z pohledu SK Libuš:   1. Hartl;   2. Růžička;   3. Kar­ban


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš