Libuš - Újezd P4 10:4 (3:2, 1:2, 1:0, 5:0) - 03.04.2019 - Mladší přípravka

Články > Mladší přípravka > Libuš - Újezd P4 10:4 (3:2, 1:2, 1:0, 5:0)  |  03.04.2019

SK Libuš – SK Újezd P4   10:4 (3:2, 1:2, 1:0, 5:0)

Hráno:      03.04.2019 17:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Ládík, Šimon, Ondra, Honza H., Filip, Robík, Jindra, Pavel, Tomík, Tonda, Vojta,
  Honza V., Péťa
Branky:    5× Honza H., 3× Filip, Honza V., Péťa
 

Místo středečního tréninku jsme sehráli další mistrovské utkání, tentokrát s týmem Újezdu. V podzimním zápase na hřišti soupeře jsme v podstatě celý zápas prohrávali a utkání jsme otočili až v závěru, a tak jsme věděli, že odvetné utkání nebude jednoduché.

První branku utkání vstřelil Filip, ale soupeř brzy skóre dvěma brankami otočil. Nám se povedlo vyrovnat, když se po faulu z trestného kopu trefil Honza V. V závěru první čtvrtiny jednu z našich střel zastavil hostující hráč před svou brankou rukou, pan rozhodčí neváhal a zapískal penaltu. Honza H. penaltu proměnil, byť ji musel zahrávat na pokyn pana rozhodčího dvakrát (v prvním případě totiž poté, co p. rozhodčí dal pokyn k zahrání penalty, se kromě Honzy rozběhl k míči i jeden ze soupeřových hráčů a Honzovu střelu chtěl zblokovat 😊). A tak pan rozhodčí nařídil penaltu opakovat. Honza ji však proměnil i podruhé a tak jsme první čtvrtinu o jeden gól vyhráli.

Druhou čtvrtinu naopak o gól vyhráli hosté, kteří nám v této části hry vstřelil 2 branky, kdežto za nás se podařilo vstřelit branku jen Péťovi, který dobře sledoval míč a dokopl ho do sítě poté, co hostující brankař míč po naší střele jen vyrazil před sebe.

Třetí čtvrtinu jsme pak o gól vyhráli zase my, když se trefil Honza H. Až poslední čtvrtina skončila vyšším brankovým rozdílem. Musíme však sportovně uznat, že celý zápas byl vyrovnaný a výsledek mohl klidně dopadnout úplně jinak. Kluci z Újezdu totiž předvedli také dobrý výkon a nezasloužili si prohrát takovým rozdílem. Hlavně v druhé polovině zápasu jsme několikrát měli štěstí, že soupeřovy pěkné střely létaly těsně kolem naší branky, anebo si s nimi poradil opět výborně chytající Ládík.

Celé utkání jsme odehráli se třemi čtyřkami, takže si zahráli i kluci, kteří až tolik zápasů dosud neodehráli a v zápase se určitě neztratili. Pochvalu zaslouží celý tým za nasazení, pohyb a dravost, všichni se snažili a na hřišti to bylo vidět, protože soupeř nedostal nic zadarmo. Odměnou tak byla výhra s dobrým soupeřem.

A my se těšíme, že v podobných výkonech budeme pokračovat i v dalších zápasech!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš