Libuš - CU Bohemians 0:30 (0:16) - 06.04.2019 - Mladší žáci

Články > Mladší žáci > Libuš - CU Bohemians 0:30 (0:16)  |  06.04.2019

SK Libuš – CU Boheminas Praha   0:30 (0:16)

Hráno:      06.04.2019 15:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Pája – Kuba S., Kryštof – Mery, Luky, Láďa – Habib, Tadeáš
Střídali:   Max, Tomy, Robik
Branky:    -
 

Do dalšího utkání jsme opět nastoupili ne zcela kompletní, protože Kuba P. a Denis jeli spolu se Šimonem na zápas se staršími, Míra je nemocný, Keny má ruku v sádře a Venca si podvrknul na tréninku kotník. Tentokrát všechny omluvenky v pořádku. Protože se minule Pájovi v brance dařilo a v mladších chytal, postavili jsme ho do branky od začátku. To jsme ještě netušili, jaká ostuda nás čeká.

Od prvního rozehrání míče bylo jasné, jak bude zápas vypadat. Tři, max čtyři naše přihrávky a následovala ztráta míče a soupeřův útok nebo střela. Vzhledem k tomu, že střely našich soupeřů byly docela přesné a často končily v Pájově síti, podařilo se nám vytvořit libušský rekord v počtu obdržených branek za první poločas.

O přestávce jsme řešili zásadní problém, koho postavit na zbytek zápasu do branky, ale nikomu se nechtělo, a tak musel zápas dochytat Pája, který ještě několik dalších šancí soupeře buď chytil, nebo vyrazil. Vzhledem k tomu, že obrana se zálohou mu moc nepomohla a útok byl k ničemu, zrodil se nakonec i rekordní výsledek, kam až paměť žijících fotbalových pamětníků Libuše sahá.

Nakonec tedy ostudný výsledek i hra, ale dokud si někteří chlapci a rodiče svůj přístup k fotbalu nerozmyslí, lepší to nebude.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš