Aritma B - Libuš 2:1 (1:0) - 26.05.2019 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Aritma B - Libuš 2:1 (1:0)  |  26.05.2019

SK Aritma Praha B – SK Libuš   2:1 (1:0)

Hráno:      26.05.2019 17:00
Hřiště:      Aritma – UMT
Sestava:   Kořínek – Pergler (75' Krejča), Hartl, Šupina, Sobotka – Karban J. – Voženílek, Gabriel
  (68' Vašek), Stuchlík (80' Hruška), Ivančo – Havlák (85' Tůma)
Branky:    34' 1:0; 84' 1:1 Šupina; 90' 2:1
ŽK:    Sobotka, Stuchlík, Šupina
 

Bohužel utkání vyšlo do souběhu ligového derby mezi Slavií a Spartou a zápasu našich hokejistů na MS s Ruskem o bronzové medaile. Navíc nás domácí i v tomto úmorném vedru nechali odehrát utkání na UMT!!! Což bylo pro všechny aktéry dost nepochopitelné. Opět jsme museli trochu zahýbat se sestavou a změnit několik postů.

Utkání bylo jak na houpačce. Chvílemi se hrál celkem zajímavý fotbal a naopak zase chvilkami to bylo nekoukatelné, hlavně díky špatným rozehrávkám na obou stranách. První poločas byl v celku na šance vyrovnaný, ale my již klasicky jsme neproměnili nic a tak domácí vedli jedna nula, jelikož jednu svoji šanci po naší hrubce v defenzívě dokázali zužitkovat ve vedoucí branku.

Druhý poločas pokračoval v podobném duchu, jako poločas první. Akorát ubyly šance na obou stranách. Domácím se zranil po hodině hry jeden hráč a jelikož měli vystřídáno, tak dohrávali zápas o deseti. My jsme měli celkem velký tlak, ale stále ne a ne dát gól. Vrcholem našeho zmaru byla šance Voženílka, kterou bylo opravdu velké umění neproměnit, což se mu však povedlo – neuvěřitelné. To už jsme měli přeházenou sestavu i rozestavení a domácí jsme přišpendlili na jejich polovině. Šest minut před koncem přišlo zasloužené vyrovnání, když Šupina ve skrumáži patičkou dokopl míč do prázdné branky. Vypadalo to, že se nám zápas povede otočit, ale závěr nám ve tří členné obraně nevyšel a domácí se dostali do tří slibných brejků a bohužel ten poslední v devadesáté minutě i proměnili a tak odcházíme ze hřiště již po čtvrté za sebou zcela s prázdnou.

Padla na nás malinko takzvaně deka, nedáváme góly(což nás obrovsky sráží) a navíc děláme každý zápas až neskutečné individuální chyby v defenzívní činnosti.
Další utkání odehrajeme v sobotu 1.6. od 10:15 na domácím stadiónu proti mužstvu Praha 1999.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Šupina;   2. Voženílek;   3. Ivančo, Stuchlík


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš