Uhříněves - Libuš 5:15 (2:7 3:8) - 25.05.2019 - Starší přípravka

Články > Starší přípravka > Uhříněves - Libuš 5:15 (2:7 3:8)  |  25.05.2019


SK Čechie Uhříněves – SK Libuš   5:15 (2:7 3:8)

Hráno:      25.05.2019 09:00
Hřiště:      Uhříněves – tráva
Sestava:   Dan, Tomáš, Jarda, Martin, Ondra S., Maty, Kuba, Alex, Ondra P., Marek, Matias, David
Branky:    3× Jarda, 3× Maty, 2× Dan, 2× David, Tomáš, Matias, Ondra S., Martin, Jáchym
 

K dalšímu zápasu jarní části sezóny jsme jeli do krásného fotbalového areálu v Uhříněvsi. Začátek zápasu byl naplánován již od devíti hodin ráno a tak jsme se trochu obávali, aby kluci neprospali začátek. Ale hned od prvních minut nás borci vyváděli z omylu. Po dohodě s trenéry soupeře jsme zápas odehráli na dva poločasy mimo obvyklých čtyř čtvrtin.

Hned od začátku zápasu jsme se na dokonale připraveném trávníku do soupeře doslova zakousli a prakticky po celou dobu drželi otěže zápasu pevně v rukou. Tentokrát jsme střídali Kubu a Máru v bráně, takže si oba zachytali a předváděli skvělé zákroky. Kluci v poli předváděli nádherné fotbalové akce, které obsahovaly všechno, co by měly mít. Průnikové přihrávky, zabíhání si za soupeřovu obranu, kluci měli hlavu nahoře a tím pádem i přehled ve hře. Výsledkem toho byla celkem jasná výhra, ale více než výsledek nás těší to, jakou hrou se kluci prezentovali. Bylo na nich vidět, že si naše rady před zápasem vzali k srdci a u samotné hry přemýšleli.

Za dnešní výkon nezbývá nic jiného, než kluky pochválit!!! Dnes opravdu hráli jako jeden tým. Jen tak dál borci!!! Poděkování patří i fanouškům a rodičům, co nás přijeli podpořit.
Další zápas sehrajeme v sobotu 1.6. od 13:15 proti sousedním Cholupicím, tak nás přijďte podpořit.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš