Libuš - Kunratice 4:2 (2:0) - 01.06.2019 - Mladší žáci

Články > Mladší žáci > Libuš - Kunratice 4:2 (2:0)  |  01.06.2019

SK Libuš – SK Slovan Kunratice   4:2 (2:0)

Hráno:      01.06.2019 14:45
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Pája – Vojta, Keny – Venca, Míra, Denis – Mery, Láďa
Střídali:   Kryštof, Kuba P., Neyam, Tommy, Tadeáš, Robik
Branky:     2× Míra, Kryštof, Láďa
 

V předposledním utkání jarní části sezóny k nám zavítali soupeři z Kunratic. Stejně jako my se naštěstí nesešli v plné sestavě, a tak se dal očekávat vyrovnaný zápas s možností vítězství obou mužstev. U nás si někteří rodiče stále ještě neuvědomují, že svým přístupem a neúčastí svého synáčka kazí zábavu a práci dalších dvaceti lidí, kteří mají nějaký směr a cíl a snaží se pomáhat s výchovou a sportovním vyžitím i jejich synů.

Do začátku zápasu jsme se snažili postavit nejsilnější možnou sestavu, která se dnes sešla a chtěli jsme, aby ze sebe dneska kluci vydali všechno, co se do teď na fotbale naučili a přidali ještě něco navíc. Do branky jsme postavili znovu Páju, což se ukázalo jako dobrý tah, protože hlavně směrem dopředu při většině rozehrávek nohou nám docela pomáhal. Obrana hrála znovu v nejlepším možném složení, což se nám poslední dobou začalo vyplácet a kluci si začali věřit a pomáhat a zapojovat se i do útoku. V záloze opět dobře zahráli Míra s Vencou a Denisem a i většina střídajících záložníků dnes hrála skutečně dobře. V útoku si 07 po výprasku Pragovky hodně zvedli sebevědomí a dnes předváděli jeden z nejlepších výkonů za celý rok. Nejlepším hráčem však byl určitě Tommy, který zahrál výborně v útoku, i když branku tentokrát nedal, a když bylo potřeba i parádně bránil.

První náš gól vstřelil po rohu a pěkném náběhu na první tyč Kryštof, druhý přidal Míra parádní střelou z hranice vápna těsně k tyči. Soupeř pár svých gólovek neproměnil a tak se pískal poločas za stavu 2:0 ve prospěch domácích, tedy nás.

Ve druhém poločase jsme sestavu trochu proházeli a další naši branku přidal po rychlém úniku po pravém křídle Láďa střelou podél brankáře na zadní tyč. Poslední čtvrtý gól vstřelil opět Míra po samostatném průniku z půlky hřiště až před branku soupeře a prostřelil brankáře Kunratic prudkou ranou skoro doprostřed branky. Po této brance naši trochu polevili a Kunraticím se podařilo dvěma brankami snížit gólový účet na konečných 4:2 v náš prospěch. Hrát podobně celou sezónu, nemuseli jsme hrát o sestup a výsledky by byly mnohem lepší.

Výborně, blahopřejeme !!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš