Libuš - Cholupice 18:12 (3:4, 3:3, 7:4, 5:1) - 08.06.2019 - Mladší přípravka

Články > Mladší přípravka > Libuš - Cholupice 18:12 (3:4, 3:3, 7:4, 5:1)  |  08.06.2019

SK Libuš – TJ Sokol Cholupice   18:12 (3:4, 3:3, 7:4, 5:1)

Hráno:      08.06.2019 11:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Jonáš – Jindra, Šimon, Honza H., Filip, Kuba, Ládík, Honza V., Ondra, Tonda, Pavel
Branky:    6× Honza H., 5× Kuba, 4× Honza V., Jindra, Šimon, Ondra
 

V posledním zápase naší letošní soutěže jsme na domácím trávníku přivítali tým Cholupic. Se soutěží jsme se chtěli rozloučit vítězně, a to i přesto, že jsme z podzimního zápasu věděli, že nás nečeká lehký soupeř. Což se na hřišti hned od začátku začalo potvrzovat.

Hned od začátku se hrál oboustranně pěkný zápas. Oba týmy začaly aktivně, akce se přelévaly ze strany na stranu, bohužel ze začátku první čtvrtiny padaly branky pouze do naší sítě. My jsme totiž v úvodu zápasu trefovali jen tyče a břevno. Soupeř se tak dostal do tříbrankového vedení. Na to se už asi nemohl dívat Jindra a po asi 10 minutách hry z pozice obránce konečně vstřelil náš první gól. A po dalších brankách jsme do konce čtvrtiny náskok soupeře stáhli na nejtěsnější rozdíl.

Ve druhé čtvrtině cholupičtí zabrali, začali nás napadat hned při přebírání míče a dobře nás obsazovali, což nám komplikovalo rozehrávku. Několikrát jsme tak ztratili na vlastní polovině míč a soupeř to nekompromisně trestal brankami do naší sítě. Najednou byl průběžný stav 3:7, soupeř, kterého přijela povzbudit velká skupina fanoušků/rodičů, byl „v laufu“ a s námi to moc dobře nevypadalo. Naštěstí i nám se ke konci čtvrtiny povedlo úspěšně zakončit několik útočných akcí a kluky to „nakoplo“ (a přihlížející rodiče a fanoušky taky, protože ti intenzitu svého do té doby skvělého povzbuzování ještě zvýšili… 😊).

To se naplno projevilo ve zbývajících čtvrtinách. Kluci v nich zlepšili pohyb a práci s míčem a začali soupeře přehrávat. Na hřišti předvedli hodně pěkných akcí, dobrých náběhů, přesných přihrávek, povedených kliček a krásných střel, což diváci zaslouženě odměňovali potleskem. Prostě hru, na kterou byla radost pohledět. Odměnou byla spousta vstřelených gólů a nakonec i výhra v zápase s dobrým soupeřem. Velké díky patří povzbuzujícím rodičům/fanouškům (obou týmů), protože atmosféra, kterou vytvořili svým fanděním při tomto zápase byla parádní, klukům se v ní dobře hrálo a byl to pro ně určitě super zážitek.

Toto utkání bylo posledním v letošní soutěži, kterou končíme na krásném druhém místě s bilancí 16 výher, 5 porážek a 1 remízy. Kluky bychom chtěli pochválit za dobré výkony a pěknou hru, kterou během sezóny ve spoustě utkání předváděli. Jsme rádi, že je fotbal baví, jsou dobrá parta, a za tento rok se zase o kus ve svých dovednostech posunuli. Všem přejeme, ať se jim v další sezóně daří alespoň stejně jako v té letošní. Velké poděkování patří i rodičům a fanouškům, kteří kluky po celou sezónu podporovali.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš