Hamr - Libuš 10:3 (1:0 1:1 2:1 6:1) - 06.09.2019 - Starší přípravka

Články > Starší přípravka > Hamr - Libuš 10:3 (1:0 1:1 2:1 6:1)  |  06.09.2019


SK Hamr – SK Libuš   10:3 (1:0 1:1 2:1 6:1)

Hráno:      06.09.2019 16:30
Hřiště:      ČAFC – UMT
Sestava:   Ondra, Hody, Kuba, Šimon, Dominik, Filip, Tomáš, Séba, Pavel, Alex, Jirka, Honza V.,
  Honza N.
Branky:     2× Alex, Hody
 

Letní fotbalová přestávka je již minulostí a my už máme za sebou první mistrovský zápas nové sezóny. Ten jsme odehráli v pátek odpoledne na hřišti ČAFC proti mančaftu SK Hamr. Na první zápas jsme nominovali všechny borce, aby si i ti, kteří k nám přišli z mladší přípravky, vyzkoušeli větší hrací plochu a rozestavení 5+1.

Zápas jsme nezačali vůbec špatně a hned od začátku jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu. Bohužel se nám nepodařilo z našeho tlaku skórovat a soupeř se začal pomalu dostávat do zápasu. Hra byla v první čtvrtině vcelku vyrovnaná a svědčí o tom i hubené skóre 1:0, kdy se dokázal prosadit soupeř.

Druhá čtvrtina byla přesnou kopií té první a hra se přelévala z jedné strany na druhou a obě mužstva si nevytvářela příliš brankových situací. Ale nakonec přeci jen dvě branky k vidění byly. Svůj druhý gól přidal soupeř a my jsme si taky poprvé v letošní nové sezóně mohli zakřičet „gól“, když se trefil Alex.

Ve třetí čtvrtině už nám malinko začali docházet síly a více ze hry začínal mít soupeř. Tomu se povedlo dvakrát prosadit a začal pomalu kontrolovat hru. Naší odpovědí byla druhá branka Alexe, když dokázal utéct soupeřově obraně a střelou k tyči zakončit.

Poslední část zápasu nám bohužel vůbec nevyšla a soupeř jí vyhrál poměrem 6:1, když naší jedinou branku v této části hry přidal Hody.

I když z toho byla nakonec docela vysoká prohra, tak není důvod věšet hlavu. Máme za sebou teprve první zápas sezóny a na naši otázku v kabině po zápase, jestli si kluci zápas užili a zahráli si fotbal, všichni jednohlasně odpověděli, že „ANO“.

Fotbal přeci hrajeme především pro zábavu a ne jenom pro výsledky.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš