Modřany - Libuš 3:1 (1:1) - 14.09.2019 - Mladší žáci

Články > Mladší žáci > Modřany - Libuš 3:1 (1:1)  |  14.09.2019

SK Modřany – SK Libuš   3:1 (1:1)

Hráno:      14.09.2019 14:00
Hřiště:      Modřany – tráva
Sestava:   Kuba H. – Ondra, Jakub S. – Matias, Jarda, Vašek – Matěj, Vláďa – Tomáš, Pavel, Dan,
  Martin, Tommy
Branky:    18' 1:0, 41' 2:1, 41' 3:1 (p.k.) – 29' 1:1 Jarda
 

První venkovní utkání letošní sezóny jsme sehráli v nedalekých Modřanech. V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, ale bez výraznějších šancí. Přesto šel soupeř dost lacině do vedení, když jeho nákop zhruba z poloviny hřiště přeletěl Kubu v naší brance a skončil v síti – 1:0. Naštěstí se nám podařilo brzy vyrovnat, když jsme dobře napadali soupeřovu obranu, ta vrátila míč ke svému gólmanovi, kterému se však následně nepovedla rozehrávka a Jarda mu pohotově z 20 metrů z první vrátil míč do odkryté branky – 1:1. Pak jsme předvedli asi nejhezčí akci v zápase, několika přihrávkami jsme krásně přešli přes celé hřiště až před soupeřovu branku, kde již za překonaným domácím brankářem Matěj uklidil míč do prázdné branky – bohužel předfinální přihrávka přišla do ofsajdu, a tak gól nebyl uznán. Těsně před koncem první půle pak nebyl pro ofsajd uznán ani gól domácích, a tak se šlo do kabin za vyrovnaného stavu.

V druhé půli domácí poslali svého vysokého gólmana do útoku a jeho síla a důraz byl znát. Bohužel pár minut po začátku druhé půle jsme udělali chybku v obraně, míč se dostal ke zcela volnému hráči před naší brankou a ten svoji šanci s přehledem proměnil – 2:1. Je třeba uznat, že ve druhé půli už byl soupeř lepší, domácí zkvalitnili hru dopředu a i se lépe pohybovali. Nám už se tolik nedařilo, po celkem slušné první půli nám trochu došly síly, a tak se hrálo většinou na naší polovině. Svou převahu pak soupeř potvrdil pár minut před koncem, kdy po faulu před naší brankou proměnil penaltu – 3:1. Domácí tak zaslouženě vyhráli.

Nám oba letošní zápasy ukázaly, že budeme muset zapracovat na práci s míčem a celkově na pohybu na hřišti. Bez toho se budeme těžko prosazovat, zvlášť když narazíme na silově vyspělejšího soupeře.
Ale pořád jsme jen na začátku a postupně se budeme určitě zlepšovat.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš