SA Praha - Libuš 14:21 (1:7 2:10 5:2 6:2) - 21.09.2019 - Mladší přípravka

Články > Mladší přípravka > SA Praha - Libuš 14:21 (1:7 2:10 5:2 6:2)  |  21.09.2019

SA Praha – SK Libuš   14:21 (1:7 2:10 5:2 6:2)

Hráno:      21.09.2019 13:00
Hřiště:      Chaplinovo nám. – UMT
Sestava:   Jonas – Robert, Jindra, Ondra M., Ondra V., Sebík
Branky:    10× Ondra M., 5× Robert, 4× Jonas, 2× Ondra V.
 

Další zápas jsme sehráli na Barrandově na školní umělce proti klukům ze Sportování akademie Praha (dříve Alexe Zbura). Kabiny a hřiště celkem v pohodě, ale zbytek zázemí trošku hodně na nic.

Z našich hráčů se dva omluvili z důvodu dovolené a školy v přírodě, tři byli nemocní a Láďovi se udělalo špatně v sobotu ráno. Zbylo nám tedy sedm hráčů na zápas. Protože babička Toma hřiště nenašla, nedostavil se ani on a my se to dověděli dvě hodiny po zápase. Taky přístup. Naštěstí ani soupeři se k zápasu moc neměli a byli rádi, že dali tým vůbec dohromady. Pokud nebudeme přístup našich hráčů v podobných situacích řešit, může se stát, že se na zápas ani nesejdeme. Proto si hráče začneme vybírat a nebude hrát každý, kdo přijde a komu se to zrovna hodí.

V průběhu první a druhé čtvrtiny nastoupili proti nám děti o hlavu menší a na hře to bylo znát. Ve všem jsme byli rychlejší a šikovnější a tato část hry nikomu nic prospěšného nepřinesla. V první čtvrtině chytal Jonas a naše branky vstřelili čtyři Robert, dvě Ondra M. a jednu Ondra V. Ve druhé čtvrtině chytal Robert a branky přidali Ondra M. dalších šest, Jonas tři a Ondra V. jednu. Celkově tedy za třicet minut 17:3 v náš prospěch.

Do druhé poloviny utkání soupeř vyměnil děti z druhého hřiště, které byly daleko šikovnější, a začal se hrát pohledný fotbal s převahou soupeře. Naši začali koukat a dostávat góly a troufnu si říct, že soupeř byl daleko pohyblivější a rychlejší ve všech fotbalových činnostech. Třetí čtvrtinu odchytal Jindra a góly dali jen po jednom Robert a Jonas. Do poslední čtvrtiny se do branky vrátil Jonas a dvě branky už přidal jen Ondra M. a završil tak desetibrankový zápas ke spokojenosti své i všech přítomných příznivců našeho týmu. Celkově jsme tedy vyhráli 21:14 i v takto neuspořádané sestavě a špatné docházce.

Opět výborně, opět blahopřejeme!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš