Libuš - Viktorka 13:10 (3:2 2:3 2:2 6:3) - 28.09.2019 - Mladší přípravka

Články > Mladší přípravka > Libuš - Viktorka 13:10 (3:2 2:3 2:2 6:3)  |  28.09.2019


SK Libuš – Viktorka Žižkov   13:10 (3:2 2:3 2:2 6:3)

Hráno:      28.09.2019 10:00
Hřiště:      Libuš – UMT
Sestava:   Tomáš – Robert, Jindra, Ondra V., Marek – Karel, Matěj, Theo, Sebík, Tomáš Z.
Branky:    4× Robert, 3× Jindra, 3× Matěj, 2× Marek, Ondra V.
 

Další utkání jsme sehráli v sobotu ráno na umělce na Libuši, protože celou noc pršelo a hřiště bylo poměrně dost promáčené. Naším dalším soupeřem byla Viktorka Žižkov, kdy nám trenér volal den dopředu, že přivede nějaké posily, protože současně hraje druhý tým na Motorletu. Nám to nevadilo, i když nám z důvodu nemoci chyběl Láďa a z důvodu rodinných záležitostí (oslav) Jonas a Ondra M. byl omluven již od začátku sezóny. V týdnu jsme demokratickým způsobem zvolili nového kapitána, jímž bude zatím (do další volby) Robert.

Do branky se opět postavil Tomáš a přesto, že při tréninku se chytání moc nevěnuje, chytal docela dobře. Vzadu se střídali Robert, Jindra, Ondra V. a Marek, další hráči se střídali v útoku. Utkání bylo celkem vyrovnané a velice dobře ho odpískal jeden z přítomných rodičů, který pískal velmi spravedlivě a nestranně, což se v podobných případech často nestává.

V první třetině vstřelil dvě branky Robert a jednu Matěj, ve druhé části hry se prosadili jednou Robert a jednou Jindra a poločas skončil 5:5. V dalším průběhu hry přidal jeden gól Ondra V. a jeden Jindra, v poslední čtvrtině, gólově nejbohatší, vstřelil dvě branky Matěj, dvě Marek a po jedné Robert a Jindra. Protože v této části hry soupeři začali docházet síly, bylo vidět, že našim se docela daří a hra začíná bavit všechny a ne jen ty, kteří jsou na hřišti.

Opět vítězství, opět výborně, opět blahopřejeme!

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš