Střešovice - Libuš 1:4 (0:2) - 29.09.2019 - Mladší dorost

Články > Mladší dorost > Střešovice - Libuš 1:4 (0:2)  |  29.09.2019

SK Střešovice 1911 – SK Libuš   1:4 (0:2)

Hráno:      29.09.2019 13:45
Hřiště:      Střešovice – tráva
Sestava:   Matěj – Ondra P., Alf, Abdi, Menďas (Jirka) – Dan, Petr (Ondra H.), Beny, Hop (Duby) -
  Žeňa – Luky (David)
Branky:    Dan (Beny), David (Dan), Luky, Žeňa (Luky)
 

Ve čtvrtém kole jsme jeli na půdu našeho exdivizního soupeře, do Střešovic.

Hned od začátku zápasu jsme předváděli rychlou kombinační hru a tím domácí celek zcela přehrávali. Kluci na domácí vlétli od začátku a chtěli brzy rozhodnout. Dobře jsme se kombinací dostávali do zakončení, ale v něm jsme nebyli trpěliví. V první šanci se ocitl Dan, ale z nájezdu trefil boční síť. Druhá šance a nastřelená tyč (v dnešním zápase jsme trefili tyč hned pětkrát!). Vedení nám přinesla 16. minuta, kdy Beny chytře vysunul Dana, který výborně přehodil vyběhnutého brankáře a neomylně se trefil – 0:1. Na pár minut jsme pak nepochopitelně přizpůsobili hře domácím, ale pak jsme zase začali kontrolovat zápas. Do dvoubrankového vedení nás poslal v 36. minutě David po nahrávce Dana – 0:2. A tímto výsledkem také skončil první poločas.

V kabině jsme kluky upozorňovali na to, že není konec a vést v poločase 2:0 je pěkně zrádný výsledek. Druhý poločas z naší strany nebyl už tak dobrý, jako ten první. I když jsme stále byli opticky lepším týmem, tak se domácí začali tlačit do šancí a už jsme tak dobře neřešili kombinačně přechod do otevřené obrany. Když už jsme se dostali do zakončení, tak jsme nedali ani ty nejvyloženější šance (Luky – tyč, Duby sám na brankáře atd.). A zákonitě přišel trest. V 55. minutě nastala až úsměvná situace, kdy jsme po rohovém kopu soupeře podnikli rychlý brejk, dostali jsme se do přečíslení 3 na 1. Byli jsme 70 metrů od naší branky a rozhodčí nesmyslně zapískal nedovolené bránění před naším vápnem, kdy domácí hráč zakopl o Davida, který běžel před ním!!! A tak domácí zahrávali přímý kop z 20 metrů. Z něho se nádherně a nechytatelně trefil domácí hráč a rázem se domácí dostali do hry = 1:2. Domácí nás trochu zatlačili. Kluci do obrany ale pracovali dobře, někdy jsme měli i trochu štěstí a zbytek pochytal Mates. Klid nám přinesl v 77. minutě Luky, který se trefil z 30 metrů tvrdou střelou – 1:3. Pak nastalo naše zahazování šancí :-(. Poslední branku v zápase si po asistenci Lukyho připsal Žeňa – 1:4.

Dnes kluky pochválím za první poločas, který odehráli ve velkém stylu. Dobře kombinovali, napadali, přenášeli hru a byli v dobrém pohybu. Jen velká škoda, že jsme zase nevyužili spousty šancí a že jsme hrou nenavázali v druhém poločase na poločas první.

Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!! Ale znovu i dnes jsme se přesvědčili, že se ještě stále máme co učit, ale hlavně se pořád chceme zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš