Libuš - Satalice 2:1 (1:1) - 05.10.2019 - Mladší žáci

Články > Mladší žáci > Libuš - Satalice 2:1 (1:1)  |  05.10.2019

SK Libuš – TJ SK Satalice   2:1 (1:1)

Hráno:      05.10.2019 13:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Kuba H. (Pavel) – Ondra, Jakub S. – Adam, Jarda, Vašek – Matěj, Pavel – Matias, Dan,
  Tomáš, Martin, Tommy, Tadeáš, Matyáš
Branky:    25' Vašek (1:1), 49' Matěj (2:1) – 8' 0:1
 

V sobotním odpoledni ve velmi nevlídném počasí, v kterém by psa nevyhnal, jsme nastoupili k dalšímu utkání. Jako již tradičně v letošní sezóně jsme to byli opět my, kdo obdržel první branku. V 8. minutě jsme zhruba 15 metrů před naší brankou nechali soupeřova hráče v klidu zpracovat míč, ten nikým neatakován vypustil pěknou tvrdou střelu k tyči, a přestože si na ní Kuba sáhl, vytlačit ji mimo branku se mu bohužel nepodařilo – 0:1. Opět jsme se tak dostali do situace, že jsme museli dotahovat. Na klucích bylo vidět, že chtějí rychle vyrovnat, snažili se hrát dopředu, ale soupeř pozorně bránil, zhustil střed pole a víceméně nám toho moc nedovolil. Naopak po zisku míče rychle vyrážel k nebezpečným protiútokům do naší otevřené obrany a většinu z nich i zakončil střelou – naštěstí bez další branky v naší síti. Deset minut před koncem první půle jsme dobrým napadáním donutili soupeře přihrát svému brankáři, tomu se pod tlakem rozehrávka nepovedla, poslal míč přímo na nohu Vaškovi a ten tuto jeho chybu ihned potrestal přesnou střelou k tyči – 1:1. Před přestávkou jsme přežili ještě jednu šanci hostů, kdy opět ze střední vzdálenosti dobře vystřelili, mokrý míč proklouzl Kubovi mezi rukama, ale naštěstí ho zastavila tyč.

V úvodu druhého poločasu, který se již hrál za nepříjemného studeného deště, jsme zlepšili pohyb a i díky tomu si vytvořili několik nadějných příležitostí, ale v zakončení se nám nedařilo. Až zhruba po 15 minutách se prosadil Matěj, který nás úspěšnou střelou po přihrávce Matyáše poslal do vedení – 2:1. Od té chvíle se hrál vyrovnaný zápas, oba týmy bojovaly, hosté se snažili vyrovnat, my zase své vedení navýšit, ale jak Pavel, který v druhé půli v naší brance vystřídal Kubu, tak soupeřův brankář, si se všemi střelami již poradili, a tak do konce zápasu už branka nepadla. Zápas tedy skončil naší těsnou výhrou, ale hosté, přestože v letošní soutěži zatím ještě nebodovali, určitě zanechali dobrý dojem.

Kluci, dnes pochvala za bojovnost a za to, že jste nepříznivě vyvíjející se zápas dokázali otočit. Ale herně to dnes nebylo úplně ono, tak snad to bylo jen dnešním těžkým terénem a příště už zase navážete na minulé dva zápasy, kde bylo více pohybu, nabídky a i celkově hra vypadala lépe.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš