Libuš - Zbraslav 1:1 (0:0) - 05.10.2019 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Zbraslav 1:1 (0:0)  |  05.10.2019

SK Libuš – SK Zbraslav   1:1 (0:0)

Hráno:      05.10.2019 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Tůma – Kocourek, Čížek T., Růžička Fr., Pergler (69' Růžička Fil.) – Šupina – Klimeš,
  Čížek O., Gabriel (69' Stuchlík), Ivančo – Hartl (80' Krejča)
Branky:    62' 0:1, 73' 1:1 Klimeš
ŽK:    Šupina, Růžička Fr.
 

Utkání začalo ve velmi svižném tempu za mírné převahy hostujícího mužstva. Hosté nás svou kombinací a neustálým pohybem bez míče dost zlobili, ale naštěstí naše defenzivní činnost fungovala velmi dobře a tak na účet hostů přibývaly jen rohové kopy, které jsme dnes ubránili celkem s velkým přehledem, až na jedno zaváhání našeho brankáře. Postupně i my jsme se dostávali více k soupeřově svatyni, ale stejně tak, jako hosté, i naše akce končily jen na zahrávání rohového kopu. Ve třicátétřetí minutě, po jednom z našich rohů, přišel ve vápně faul na volného Ivanča, ale bohužel Růžička z následné penalty trefil pouze břevno. Ve finále asi velmi podstatný moment vzhledem ke konečnému výsledku zápasu. Do konce poločasu se nic nezměnilo a tak se šlo do kabin za bezbrankového sta­vu.

Druhý poločas pokračoval v podobném ději, jako končil poločas první s tím, že jsme byli více aktivnější směrem dopředu. V šedesátédruhé minutě napřáhl hráč hostů minimálně ze třiceti metrů ke střele a k našemu úděsu míč skončil v naší síti. Střela to byla sice parádní, ale určitě ne nechytatelná. Tento gól však paradoxně nakopl nás a naše hra začala nabírat na obrátkách, které se zvyšovaly po vystřídání dvou hráčů a změně postů. V sedmdesátétřetí minutě přišlo zasloužené vyrovnání, když nádherný pas za obranu Filipa Růžičky proměnil střelou pod břevno agilní Klimeš. Až do konce zápasu jsme měli velmi zřetelnou převahu a hostům hodně rychle ubývaly síly, ale bohužel žádný z mnoha závarů brankou neskončil, i když někdy chyběly centimetry, asi nejblíže ke druhému gólu jsme byli po stříleném centru Stuchlíka z trestného kopu z pravé strany, když míč minuli o vlásky hned tři hráči a ten skončil jen o pár milimetrů mimo soupeřovu svatyni.

K velmi dobrému utkání přispěla i trojice rozhodčích, kterým se zápas určitě též povedl a celé utkání měli pod jasnou kontrolou. Vzhledem k neproměněné penaltě s bodem spokojeni být nemůžeme, sice to byl vyrovnaný zápas, ale o tu jednu tutovku jsme byli lepší, což nám ovšem není nic platné a náš celkový bodový zisk je žalostný. Bohužel jsme produkovali fotbal, kterým se chceme prezentovat, ale až posledních třicet minut, k čemuž dnes dost pomohli všichni tři střídající hráči, ale i tak to bylo na zisk tří bodů málo.
Další utkání odehrajeme v neděli 13.10. od 15:30 na hřišti Slivence.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Šupina;   2. Klimeš;   3. Čížek O.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš