Libuš - Královice 5:2 (1:0) - 12.10.2019 - Mladší žáci

Články > Mladší žáci > Libuš - Královice 5:2 (1:0)  |  12.10.2019

SK Libuš – TJ Sokol Královice   5:2 (1:0)

Hráno:      12.10.2019 15:30
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Pavel – Ondra, Jakub S. – Dan, Jarda, Vašek – Matěj, Vláďa – Matias, Martin, Tomáš, Adam
Branky:    26' Matěj (1:0), 48' Tomáš (2:1), 54' Matěj (3:2), 62' Vláďa (4:2), 70' Adam (5:2) – 45' (1:1),
   51' (2:2).
 

V dalším utkání jsme přivítali na domácím trávníku soupeře z Královic. Dlouho se hrálo bez výraznějších šancí, první přišla až ve 21. minutě, kdy Jarda poslal kolmicí do sóla Adama, ale ten tváří v tvář brankáři neproměnil. O pět minut později se na kraji pokutového území výborně uvolnil Dan, přesnou přihrávkou našel Matěje v ještě lepší pozici a ten otevřel skóre – 1:0.

Do druhé půle nastoupili aktivněji hosté, kteří začali při svých útočných akcích nebezpečně ostřelovat naší branku. A brzy přišlo i vyrovnání, kdy po dlouhém míči za naši obranu se nedomluvili vracející se obránci s vybíhajícím brankářem, po jejich srážce se míč odrazil k soupeři a ten pohotově zakončil do naší odkryté branky – 1:1. Po chvíli nás dostal do vedení Tomáš parádní střelou z 20 metrů přímo do šibenice – 2:1. Ale hosté se nevzdali a také pěknou střelou z trestňáku srovnali na 2:2. Pak přišel nepříjemný moment, kdy po tvrdé srážce s hostujícím gólmanem musel kvůli zranění kolena ze zápasu odstoupit Jarda. I potřetí jsme však dokázali strhnout vedení na svoji stranu, když se po rohu prosadil Matěj – 3:2. Bohužel i Matěj však po chvíli kvůli zdravotní indispozici z utkání odstoupil … Kluci se však semkli, bojovali a v 62. minutě po pěkné akci přidali další gól – Matias krásnou průnikovou přihrávkou uvolnil na pravé straně Adama, který křížnou přihrávkou přenesl hru na levou stranu na nabíhajícího Vláďu a ten úspěšně zakončil – 4:2. O pár minut později mohl Vláďa přidat další gól, když se před brankou dobře uvolnil, ale svou střelou trefil jen břevno. V závěru utkání kluci předvedli další pohlednou akci, když se po kombinaci Dana a Tomáše dostal k zakončení Adam, ale toho skvěle vychytal hostující brankář. V poslední minutě však Adam přece jen gól vstřelil a uzavřel tak skóre zápasu na 5:2.

Co se týče zhodnocení zápasu, byly v něm z naší strany pěkné momenty, ale i věci, na kterých je potřeba zapracovat. Všechno si společně probereme na tréninku. Bohužel nám zápas nedohráli důležití hráči, tak snad budou zase brzy v pohodě. Ale ostatní kluci je dobře zastoupili a ukázali, že společně jsou tým, který drží při sobě. A to je super!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš