Klánovice - Libuš 13:7 (7:2 3:3 1:0 2:2) - 11.10.2019 - Mladší přípravka

Články > Mladší přípravka > Klánovice - Libuš 13:7 (7:2 3:3 1:0 2:2)  |  11.10.2019


FK Klánovice – SK Libuš   13:7 (7:2 3:3 1:0 2:2)

Hráno:      11.10.2019 17:00
Hřiště:      Klánovice – tráva
Sestava:   Tom – Ládík, Jindra, Ondra M., OndraV. – Robert, Jonas, Karel, Mates, Mára, Theo, Sebík
Branky:    2× Ládík, 1× Jonas, Karlos, Ondra M., Mára, Tom
 

Hrát zápas v pátek odpoledne v Klánovicích, blahopřeji tomu, kdo tohle vymýšlí. Vyjet se muselo o něco dříve, na což některé maminky nebyly připraveny a stěžovaly si naprosto zbytečně slečně vedoucí, která za jejich nepozornost a nezájem nemůže a hlavně není kompetentní určovat, kdo bude anebo nebude hrát. Základem normálního chování při pozdním příchodu je stále omluva.

Do branky chtěl znovu Tom, ale po pátém gólu chtěl z branky odejít. Nechali jsme ho dochytat první čtvrtinu a do další části ho nahradili opět Jonasem. Ten však dostal zblízka ránu míčem do hlavy a tak i on musel za chvíli z branky ven a zápas dochytal Ládík. Tentokrát jsme opět vzali všechny hráče, protože nemá cenu nominaci v tomto věku jakkoliv omezovat, jen ať si všichni zahrají.

První čtvrtina nic moc, ale od druhé části hry se náš herní projev hodně zlepšil, začali jsme dávat góly, víc si věřit a zkoušet různé věci, které jsme se při tréninku naučili nebo ještě učíme. Zbylé tři čtvrtiny byly naprosto vyrovnané a zcela určitě jsme udělali chybu, že jsme znova nechali chytat Toma, kterému to v brance moc nejde a vůbec ho to poslední dobou nebaví. Příště tedy určitě přijde v brance změna hned od začátku utkání. Nakonec jsme prohráli o šest gólů, které jsme úplně zbytečně dostali v první čtvrtině.

Blahopřejeme, sice bez vítězství, ale hra i výkon byly o hodně lepší než minule.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš