Újezd - Libuš 2:10 (1:4 0:3 1:0 0:3) - 26.10.2019 - Mladší přípravka

Články > Mladší přípravka > Újezd - Libuš 2:10 (1:4 0:3 1:0 0:3)  |  26.10.2019

FK Újezd n/Lesy – Libuš   2:10 (1:4 0:3 1:0 0:3)

Hráno:      26.10.2019 10:30
Hřiště:      Újezd n/Lesy – tráva
Sestava:   Láďa – Robert, Jonas, Mára, Sebík – Jindra, Ondra M., Theo, Karel
Branky:    3× Mára, 2× Robert, 2× Láďa, Jindra, Karel, Ondra M.
 

V sobotu dopoledne jsme nastoupili k dalšímu utkání v Újezdu nad Lesy. Opět celodenní výlet, další podobné nás ještě čekají na jaře. Kluci ze soupeřova týmu byli stejně velcí, trochu méně šikovní než naši, ale od začátku se hrál celkem pohledný fotbal, hlavně z naší strany.

Do branky nastoupil znovu Láďa, kterému to docela jde a ještě u toho stíhá hrát v poli a útočit. Zbytek jsme rozdělili na dvě přibližně vyrovnané čtyřky a pravidelně je po pár minutách střídali, aby si zahráli všichni. První branku v utkání vstřelil Robert, další pak přidali dvakrát Mára a jeden Karel. Mezi tím jsme také jeden dostali. Ve druhé čtvrtině stříleli do branky jenom naši v pořadí jednou Jindra a dvakrát Láďa. Tentokrát naší branku soupeř netrefil vůbec. Poločas tedy docela v pohodě.

Do druhé poloviny zápasu se kluci v brance vyměnili a chytat šel Jonas. Takhle jsme se domluvili a kluci to zatím dodržují. Ve třetí čtvrtině jsme z několika jasných tutovek žádný gól nedali a naopak jeden dostali. V poslední čtvrtině přidali po jedné brance ještě Robert, Mára a Ondra M. a zvítězili jsme opět poměrně velkým rozdílem. V tomto utkání si kluci poprvé cíleně sami od sebe začali trochu nahrávat a jejich fotbal vypadal trochu jinak než do teď.

Další vítězství, hodně gólů, opět výborně, blahopřejeme!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš