Dukla JM B - Libuš 3:0 (1:0) - 03.11.2019 - Mladší žáci

Články > Mladší žáci > Dukla JM B - Libuš 3:0 (1:0)  |  03.11.2019

FK Dukla JM B – SK Libuš   3:0 (1:0)

Hráno:      03.11.2019 09:15
Hřiště:      Mikulova – UMT
Sestava:   Pavel – Ondra, Jakub, Vašek, Tomáš, Jarda, Vláďa, Matěj – Dan, Tommy
Branky:    28' (1:0), 52' (2:0), 68' (3:0)
 

V posledním kole podzimní části soutěže jsme si po týdnu opět zopakovali zápas na hřišti vedoucího týmu tabulky, tentokrát proti Dukle Jižní Město.

Bohužel tentokrát se nám však už nepodařilo zopakovat náš výkon z minulého zápasu, soupeř na nás od začátku vletěl a dostal nás pod tlak. Hrál rychle, důrazně, v pohybu a ze své převahy vytěžil několik střel, nicméně bez gólového zakončení. Nám se nedařilo, působili jsme ospale, bez energie, na rychlé umělce nám dělalo problémy ovládání míče, a jelikož k nám soupeř dobře a rychle přistupoval a nenechával nám čas ani prostor, těžko jsme se dostávali dopředu. I přesto jsme dlouho drželi bezgólový stav a mohli jít dokonce do vedení, když po Jardovo uličce šel Vláďa sám na brankáře, ale trefil jen jeho nohy. Bohužel chvíli před poločasem jsme soupeři nabídli první gól po naší rozehrávce od branky, kdy jsme na polovině hřiště nedokázali dostat pod kontrolu přihrávku od Pavla, míče se ve středu hřiště okamžitě zmocnil soupeř a po 2 rychlých přihrávkách do naší otevřené obrany přišla střela o tyč a soupeřovo vedení 1:0.

Do druhé půle jsme vstoupili o něco lépe, bojovněji a na chvíli i vyrovnali hru, ale vyloženou šanci jsme si přes organizovaného soupeře nevytvořili. Měli jsme sice pár nadějných průniků, ale bohužel se tentokrát nedařila finální přihrávka. Zhruba po 10 minutách opět začal přebírat iniciativu soupeř, jeho 2 gólovky z bezprostřední blízkosti Pavel ještě skvěle zlikvidoval, ale po chvíli se soupeři střelou ze střední vzdálenosti přece jen povedlo vedení navýšit – 2:0. Pak už se zápas víceméně jen dohrával, soupeř pokračoval v dobrém výkonu, důrazu a nasazení, my jsme na zvrat tentokrát neměli sílu a těsně před koncem do otevřené obrany dostali třetí gól.

Dnes to na úspěch nebylo, soupeř byl lepší, ukázal větší hlad po vítězství a zaslouženě zvítězil. Nám zápas ukázal, že se musíme ve spoustě věcí zlepšit. A k tomu je potřeba na každém tréninku se snažit pracovat naplno, vše dělat pořádně a chtít se zlepšovat, protože vše se pak přenáší do zápasů. A ikdyž je soupeř vyspělejší a lepší, nenechat se odradit a minimálně v nasazení a snaze uspět se mu musíme chtít vždy vyrovnat.

Podzimní část sezóny je za námi. My jedeme dál, přes zimu potrénujeme a na jaře snad zase navážeme na výkony z předchozích zápasů a ukážeme, že když chceme, fotbal hrát umíme.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš