Libuš - Kbely 25:2 (4:0 7:0 8:1 6:1) - 02.11.2019 - Mladší přípravka

Články > Mladší přípravka > Libuš - Kbely 25:2 (4:0 7:0 8:1 6:1)  |  02.11.2019

SK Libuš – Spartak Kbely   25:2 (4:0 7:0 8:1 6:1)

Hráno:      02.11.2019 11:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Láďa – Robert, Jindra, Mára, Ondra M. – Ondra V., Karel, Theo, Sebík
Branky:    5× Mára, 4× Karel, 4× Láďa, 4× Ondra V., 3× Robert, 3× Ondra M., Jindra, Theo
 

Poslední venkovní zápas podzimní části sezóny jsme sehráli v sobotu dopoledne na umělce na Libuši stejně jako starší přípravka, abychom nerozšlapali hřiště starším, hrajícím po nás. Tentokrát přijeli kluci z Kbel, ale bohužel se nesešli v plné sestavě, a tak bylo utkání opět velmi jednostrannou záležitostí. To jsme ale na začátku utkání nevěděli. Protože nebyl přítomen rozhodčí, opět utkání odpískal jeden z místních dobrovolníků.

Od začátku chtěl do branky Láďa, a tak jsme mu to umožnili. Jonáš byl nemocný, ale jinak se dostavili všichni, kdo na podzim hráli a většinou byli i nominováni. Zvali jsme i kluky, kteří se s námi během podzimu rozloučili, ale nikomu z nich se asi nechtělo nebo měli jiný program. Brankostroj načal hned zkraje utkání Jindra, další branky přidali postupně Ondra M., Theo a Robert, ve druhé čtvrtině pokračovali ve střílení branek dvakrát Ondra M., jednou Mára, třikrát Karel a jednou z branky Láďa. Žádný gól jsme v první půli zápasu nedostali.

Ve třetí čtvrtině se střílením branek pokračoval dvakrát z branky Láďa, třikrát Ondra V., jednou Robert a dvakrát Mára. Jeden gól jsme i dostali. Do poslední čtvrtiny šel do branky Jindra a Láďa do útoku, který přidal ještě jeden gól, a ještě jeden jsme dostali. Další dva přidal Mára, jeden Ondra V., jeden Karel a poslední gól tohoto mužstva v této sezóně dal Robert. Pak už rozhodčí odpískal konec utkání a šli jsme si sednout k bohatě prostřenému stolu oslavit závěr úspěšné sezóny.

V podzimní části této soutěže jsme v domácím prostředí čtyřikrát vyhráli při celkovém skóre 69:25, venku třikrát vyhráli a dvakrát prohráli při skóre 69:55 a získali celkem 21 bodů, za což nám náleží třetí místo v tabulce jen díky horšímu rozdílu branek než mají druhé Klánovice.

Opět výborně, opět blahopřejeme, jen tak dál!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš