Libuš - Háje 3:2 (3:2) - 19.06.2020 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Libuš - Háje 3:2 (3:2)  |  19.06.2020

SK Libuš – FC Háje JM   3:2 (3:2)

Hráno:      19.06.2020 16:00
Hřiště:      Písnice – tráva
Sestava:   Krajčovič – Srb, Michálek, Šenk, Belkhelifa, Mirvald, Beneš, Waiz, Ulihrach, Dutčak,
  Adamopulos
Střídali:   Slanina, Tverdyj
Branky:    8' 0:1, 15' 1:1 Adamopulos (p. k.), 19' 1:2, 20' 2:2 Srb (Ulihrach), 23' 3:2 Waiz (Srb)
 

Po pěkném zápase s muži Písnice, kdy jsme vyrovnali až těsně před koncem a dvou výhrách s mladším dorostem Braníka a dorostem Žebráku, nás čekal velmi těžký soupeř – FC Háje.

Druhé mužstvo přeboru začalo výborně a zatlačilo nás na naší polovinu. Hosté měli i několik dobrých střel a po jedné z nich zaslouženě vedli. My jsme se soustředili na rychlé protiútoky do otevřené obrany a měli šance, ale kazili jsme finální přihrávku. Tak nám pomohl faul v p. ú. na Dana. Penaltu Dan zkušeně proměnil, ale neradovali jsme se dlouho. Po zbytečném souboji v našem p. ú. měli penaltu i hosté a dostali se do vedení. Nám se však podařilo, po krásné akci na jeden dotyk, kterou zakončil dobře Martin, vyrovnat. Hosté byli zaskočeni a nám se začalo dařit. Po další pěkné akci a brance Filipa jsme se dostali do vedení. Bohužel další branky jsme nepřidali.

Ve druhém poločase hosté byli lepší na míči a měli převahu, ale defenzivní hra našeho mužstva byla velmi dobrá a Albert v brance jistý. My měli několik nebezpečných akcí do otevřeného prostor v obraně hostů, ale v zakončení jsme nebyli dostatečně přesní. Poslední šanci soupeře se nám podařilo odvrátit z prázdné branky a potom už jsme se radovali z dalšího vítězství.

Kluci, podařila se nám krásná série vítězství, tak doufám, že v ní budeme pokračovat i na podzim. Děkuji moc za krásné fotbalové zážitky a výborné výkony.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš