Libuš - Loko 7:0 (3:0) - 22.08.2020 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Loko 7:0 (3:0)  |  22.08.2020

SK Libuš – FK Loko Vltavín B   7:0 (3:0)

Hráno:      22.08.2020 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Tůma – Kocourek, Čížek, Růžička Fr., Růžička Fil. – Růžička D. (72' Barnet), Šupina, Ivančo -
  Klimeš (63' Stuchlík), Havlák (66' Sobotka), Nekola (70' Gabriel)
Branky:    25' 1:0 Ivančo, 43' 2:0 Šupina, 45' 3:0 Ivančo, 57' 4:0 Nekola, 60' 5:0 Nekola (p.k.),
   64' 6:0 Havlák, 88' 7:0 Gabriel
ŽK:    Klimeš, Růžička
 

Začátek utkání se odehrával spíše od vápna k vápnu za naší mírné převahy. Postupně jsme si i začali vytvářet šance a ve dvacátépáté minutě Ivančo skvěle proměnil a poslal nás do vedení. Hosté však nesložili zbraně a dvakrát nás podržel Tůma v naší brance, i když jednou po jeho chybě v rozehrávce. Branky přišly až na konci poločasu. Nejdříve se přízemní střelou prosadil Šupina po hezké kombinační akci a poté střelou z trestného kopu po faulu na Havláka se trefil dnes již podruhé Ivančo.

Stav tři nula o poločase, nás hlavně nabádal, aby zase nedošlo k žádnému výpadku, jako v kole minulém. Naštěstí tentokrát se nic takového nestalo a dál přibývaly šance na naší straně. Po dvanácti minutách se po nádherném uvolnění Filipa Růžičky trefil Nekola, který hned za tři minuty přidal další branku z pokutového kopu po faulu na dnes opět výborně hrajícího Havláka. Za další čtyři minuty využil Havlák nedorozumění mezi hostujícím brankářem a stoperem a přidal náš šestý gól. Poté to byla již naše exhibice, ale nabídli jsme i možnosti vstřelit aspoň čestný úspěch hostům, avšak Tůma byl dnes zásadně proti. Ještě dvě minuty před koncem se prosadil střelecky Gabriel po hezkém uvolnění Stuchlíka a dal tím výsledku konečnou podobu. Smolařem byl dnes Jirka Sobotka, který spálil minimálně tři jasné šance a prostě branku se mu vstřelit nepovedlo.

Celkově dobrý dojem – místy hezká kombinační hra a s tím i hodně šancí, ale koncovka nás stále trápí, i když jsme dali sedm branek, tak dalších deset zahodíme. Soupeř nehrál špatně, ale dělal dost naivní chyby v defenzivě a nás určitě ty těžká utkání teprve čekají.

To první přijde hned ve středu 26.8., kdy od 17:30 hrajeme první kolo poháru PFS na hřišti našeho odvěkého rivala z Cholupic. Další mistrovské utkání odehrajeme v sobotu 29.8. od 17:00 ve Střešovicích.
Nejlepší hráči utkání z pohledu SK Libuš:   1. Ivančo;   2. Havlák;   3. Ne­kola


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš