Střešovice - Libuš 5:2 (3:1) - 29.08.2020 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Střešovice - Libuš 5:2 (3:1)  |  29.08.2020

SK Střešovice 1911 – SK Libuš   5:2 (3:1)

Hráno:      29.08.2020 17:00
Hřiště:      Střešovice – tráva
Sestava:   Bouška – Kocourek, Růžička Fr., Šupina, Sobotka (78' Ondráček) – Gabriel, Růžička D.,
  Stuchlík (63' Lebl) – Nekola (80' Tůma), Voženílek (84' Vašek), Ivančo
Branky:    6' 1:0, 10' 2:0, 11' 3:0, 15' 3:1 Voženílek, 52' 3:2 Růžička D., 53' 4:2, 70' 5:2
ŽK:    Stuchlík, Sobotka
 

Před utkáním jsme měli největší problém s tím, kdo vlastně bude moci vůbec nastoupit. Zranění Havlák, Barnet, Stuchlík, Nekola, Růžička Fr. a navíc Beran, Růžička Fil., Klimeš a Čížek byli mimo Prahu. Nakonec, i když s velkým sebezapřením, nastoupili Nekola, Růžička Fr. a Stuchlík. Bohužel se to sešlo zrovna se soupeřem, kde jsme již dlouhá léta nebodovali, ale i tak jsme chtěli tuto bilanci už konečně zastavit, což se nám opět nepovedlo.

Začátek zápasu jsme zvládli a byli hodně aktivní, ale z druhé akce domácích přišla branka v naší síti po akci z pravé strany a následné střele na zadní tyč, kdy Bouška v naší brance vůbec nestačil reagovat. Obrovská krize následovala v desáté a hned v jedenácté minutě, kdy jsme vyrobili dva zbytečné fauly a domácí hráč z trestných kopů nám dvakrát vymetl šibenici naší branky. To bylo doslova na ručník. Naštěstí jsme zvedli hlavy a v patnácté minutě po rohu Stuchlíka se hlavou prosadil Voženílek. Hrál se fotbal nahoru – dolu, ale další branky už nepřišly ani na jedné straně. Nás dvakrát podržel Bouška v naší brance a při našich šancí jsme mířili mimo.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s odhodláním zvrátit nepříznivý stav utkání. Začali jsme náporem a gól visel doslova ve vzduchu. Domácí nás však zlobili dlouhými nákopy a po jednom z nich stačil Bouška zlikvidovat samostatný nájezd domácího hráče. Hned z protiútoku se prosadil Nekola a jeho přihrávku uklidil Ivančo do branky domácích, ale v poslední chvíli se po míči vrhl domácí brankář a střelu vytěsnil na rohový kop. Za minutku na to však přišla chvíle dnes výborného Davida Růžičky, který se prosadil v soupeřovo šestnáctce a krásnou ranou do horního růžku nás přiblížil na dostřel. Bohužel naše radost trvala opravdu jen krátce, když z dalšího nákopu jsme sice vyhráli hlavičkový souboj, ale míč se odrazil k domácímu hráči, který vystřelil ne příliš povedeně, ale k naší smůle Bouška míč jen nešťastně vyrazil před sebe, kde už pro domácího útočníka nebyl problém dokopnout míč do naší branky. To byl jednoznačně rozhodující moment dnešního utkání. Zbraně jsme nesložili a dál se snažili o ztečení domácí svatyně, ale střely Kocourka a Stuchlíka jen těsně minuly soupeřovu šibenici. Po našem autovém vhazování jsme zbytečně ztratili míč a z následného brejku domácí přidali pátý gól a náš odpor byl definitivně zlomen. Ještě Ivančův trestný kop skončil na tyči a bylo hotovo.

Opět odjíždíme ze Střešovic bez bodu, ale mužstvo je třeba vyzvednout vzhledem ke všem okolnostem a hlavně stavu v jedenácté minutě, kdy to s námi vypadalo hodně zle. Další zápas odehrajeme v sobotu 5.9. od 10:15 na našem hřišti proti mužstvu Stodůlek.

Nejlepší hráči utkání z pohledu SK Libuš:   1. Růžička D.;   2. Ivančo;   3. Voženílek


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš