Libuš - Stodůlky 1:3 (1:0) - 05.09.2020 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Stodůlky 1:3 (1:0)  |  05.09.2020

SK Libuš – TJ Sokol Stodůlky   1:3 (1:0)

Hráno:      05.09.2020 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Tůma – Voženílek, Kocourek, Čížek, Růžička Fil. (63' Sobotka, 84' Růžička Fr.) – Růžička D.,
  Šupina, Beran (72' Stuchlík) – Klimeš, Havlák (74' Lebl), Ivančo (1' Nekola)
Branky:    19' 1:0 Šupina, 48' 1:1, 82' 1:2 (p.k.), 88' 1:3
ŽK:    Kocourek
 

Již začátek utkání byl pro nás dost smolný, protože při rozcvičení a hned při prvním kontaktu s míčem se zranil Ivančo. Do hry jsme se dostávali pozvolna a dost jednoduchých míčů jsme kazili. V devatenácté minutě po faulu na D. Růžičku se trefil z přímého kopu Šupina a poté začala plejáda našich neproměněných šancí. Hosté měli jednu super šanci – tu jim ale zlikvidoval skvělým zákrokem Tůma v naší brance. Hra nijak excelentní nebyla, ale do poločasu to mohlo být minimálně čtyři jedna a mohli jsme být v klidu.

Vstup do druhého poločasu nám vůbec nevyšel a hned po třech minutách přišlo vyrovnání. Naše hra se úplně rozpadla a když už to vypadalo na šanci, tak buď jsme ve finální fázi nezpracovali míč, nebo byla špatná nahrávka. Ještě v sedmdesátéčtvrté minutě nás mohl poslat do vedení Stuchlík, ale jeho střelu vyrazil hostující brankář na rohový kop. Jinak však přibývaly šance spíše na druhé straně a nás držel ve hře svými zákroky Tůma. Osm minut před koncem přišel zcela zbytečný faul v našem pokutovém území a s tím následně proměněný pokutový kop hostů. Pak už to byl z naší strany jen zmar a navíc hosté po rohovém kopu dvě minuty před koncem přidali třetí gól a bylo rozhodnuto.

Dnes jsme ve druhém poločase úplně propadli a hostům vítězství doslova darovali. Doufejme, že tyto „výkony“ nás už budou míjet a začneme znova šlapat, jak máme.

Další zápas odehrajeme ve středu 9.9. od 17:00 a to druhé kolo poháru PFS, kdy na domácím hřišti přivítáme tým Vršovic. Mistrovské utkání sehrajeme v sobotu 12.9. od 17:00 na hřišti Řeporyj.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Tůma;   2. Voženílek;   3. Růžička D.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš