Zličín - Libuš 0:5 (0:3) - 06.09.2020 - Mladší dorost A

Články > Mladší dorost A > Zličín - Libuš 0:5 (0:3)  |  06.09.2020

FK FC Zličín – SK Libuš   0:5 (0:3)

Hráno:      06.09.2020 14:45
Hřiště:      Zličín – tráva
Sestava:   Jirka – Jirka F., Abdi, Alf, Ondra P. – Hop (Tomáš), Honza, Filip (Max), Petr (Nusky) -
  Alex – Dan
Branky:   4' 0:1 Alex (Petr), 33' 0:2 Petr (Dan ), 39' 0:3 Alf, 47' 0:4 Dan (Alf), 50' 0:5 Alf (Alex)
 

Po dlouhé době, jsme konečně zase hráli ostrý zápas o body. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a už v první minutě chyběl Danovi krok k tomu, aby šel sám na brankáře. Vše jsme si vynahradili ve čtvrté minutě, kdy dnes dobře hrající Petr vybídnul Alexe a ten se nemýlil – 0:1. Alexovi gratuluji k prvnímu zásahu v mistráku za naše barvy! Bohužel po naší brance se na nás projevila velká nervozita, kdy jsme se báli hrát a místo toho jsme se rychle zbavovali míče a hodně kazili. Domácí celek jsme nechávali zbytečně hrát a i ten se dostal do několika šancí. Domácí se už radovali z vyrovnání, kdy se balón od břevna odrazil na čáru, ale míč za čárou rozhodčí neviděli! Na lajně byl Matěj, který je sám rozhodčí a férový kluk a jsem si jist, že kdyby byl míč za čárou, tak by to hlavnímu rozhodčímu jistě řekl!! Od té chvíle se hrálo od domácích, kteří se verdiktem cítili poškozeni, v neustálém pokřikování na rozhodčího. Nám rozhodčí neuznal dvě branky a domácí pomezní měl velmi často praporek nad hlavou, když jsme kolmicemi mohli postupovat sami na brankáře… Takový je bohužel fotbal, zbytečně jsme domácí celek nechali v naději na dobrý výsledek a ten dokud cítil šanci, tak bojoval. V 33. minutě Dan našel Petra a my vedli 2:0. Třetí naší branku přidal minutu před půlí Alf 0:3. A tím první poločas skončil.

Druhý poločas se už kluci uklidnili a hrálo se pouze na jednu branku. Bohužel jsme hořeli v zakončení a přidali pouze dvě branky. V 47. minutě přihrával Alf Danovi a ten se konečně v sedmém samostatném nájezdu v zápase prosadil – 0:4. Druhou branku dnes přidal Alf po nahrávce Alexe (hlavou :-).. – 0:5.

Nově složený tým má svou kvalitu, jen zbytečnou nervozitou, která nás provázela celým prvním poločasem a neproměňování šancí, jsme se připravili o lepší výsledek. Kluci, nemáte být proč nervózní! Máte natrénováno a fotbal také hrát umíte!! Tak příště bez nervů :-).

Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!! Ale nezapomínejte, že se máme stále co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš