Střešovice - Libuš 2:1 (1:1) - 28.09.2020 - Mladší dorost A

Články > Mladší dorost A > Střešovice - Libuš 2:1 (1:1)  |  28.09.2020

SK Střešovice 1911 B – SK Libuš   2:1 (1:1)

Hráno:      28.09.2020 16:30
Hřiště:      Střešovice – UMT
Sestava:   Jirka – Petr (Jirka), Abdi, Alf, Ondra P. – Hop (Nusky), Honza, Filip (Max), Dan -
  Menďas – Alex
Branky:    39' vlastní
ŽK:    Hop, Petr, Nusky, Alex
 

Ve čtvrtém kole jsme opět hráli venku, tentokrát ve Střešovicích. Po víkendovém lijáku jsme zápas odehráli na malé umělce. Už s rozměrem hřiště bylo jasné, že dnes o moc hezký fotbal nepůjde, ale že se bude spíše bojovat. Nám se zápas vůbec nepovedl, neměli jsme dobrý pohyb a moc se nám nechtělo bojovat. A tak nás domácí zaslouženě porazili, protože, narozdíl od nás, jezdili po zadku a chtěli více vyhrát! Zápas to nebyl nějak krásný, ani velké úrovně. To, že jsme prohráli není taková tragédie, ale vadí mi, jak se prohrálo. Chybělo mi tam od kluků srdíčko a větší touha zlomit zápas, který se zrovna pro nás dobře nevyvíjí. Naposledy jsme v mistrovském zápase prohráli 2.6.2019 a tak jsme dnes o naši neporazitelnost přišli. Kluci si zápas, který odchodili, odběhají v týdnu a jedeme dál!

Bohužel v zápase byl nejvíce vidět pan rozhodčí, který si z toho udělal svou one man show :-(…asi si nevšiml, že píská zápas mladšího dorostu a tak pískal úplně každý kontakt a nenechal kluky vůbec hrát! Je vtipné, že jeho obhajoba na necitlivé posuzování veškerých kontaktů byla ta „že nenechá děti, aby se pokopali“. Vtipné je, že ty děti, byly jen o dva roky mladší než byl on :-)

V zápase padlo dohromady 7 žlutých pro hráče!! Za „protesty“, aby nechal kluky konečně hrát fotbal a pořád jen nepískal, dokonce vyloučil domácího trenéra a i já jsem dostal žlutou kartu za výrok „co je to za faul“ :-(. Zřejmě kluk co to má v životě hodně těžké a tak se šel realizovat jako PAN rozhodčí…

Dnes více, než kdy jindy, jsme se znovu přesvědčili, že se máme ještě pořád co učit, ale hlavně, že se chceme pořád zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš