Libuš - Háje 4:2 (2:0) - 03.10.2020 - Mladší dorost A

Články > Mladší dorost A > Libuš - Háje 4:2 (2:0)  |  03.10.2020

SK Libuš – FC Háje JM   4:2 (2:0)

Hráno:      03.10.2020 16:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Jirka – Petr, Abdi, Alf, Ondra P. – Hop (Tomáš), Honza, Filip, Dan, (Nusky) – Menďas
  (Max) – Alex
Branky:    7' Dan (Alex), 24' Petr (p.k.), 59' Hop (Menďas), 69' Menďas (Dan)
ŽK:    Alex, Petr
 

V pátém kole jsme doma přivítali celek Hájů a chtěli jsme doma trochu odčinit odfláknutý zápas ve Střešovicích. Běžela druhá minuta a Alex dobrým presinkem na brankáře získal balón, postupoval z úhlu na osamocenou branku, bohužel netrefil.. Soupeř je dobrý na míči a má velmi pohyblivé kluky a tak jsme chtěli hrát z bloku, získávat balóny z pressinku a tím chodit do otevřené obrany. To se nám podařilo v sedmé minutě, kdy Alex znovu získal balón a naservíroval ho před branku na Dana, který zavěsil – 1:0. V 24. minutě skvělým křižným balónem vysunul Hop Dana, který udělal kličku brankáři a ten ho fauloval. K pokutovému kopu se postavil Petr a s přehledem proměnil – 2:0. Do poločasu jsme si vypracovali ještě dvě 100% šance, ale bohužel Dan, ani Alex neproměnili. Centry a náznaky šancí pochytal Jirka a tak jsme šli do kabin za příznivého výsledku 2:0.

Kluky jsme upozorňovali na zrádný výsledek 2:0 a že zápas ještě není rozhodnutý. Bohužel jsme soupeři darovali chybou snížení ve 48. minutě na 2:1. Pak se zápas odehrával od vápna k vápnu. Nám se moc nedařila kombinace, ale o to více kluci bojovali. V 59. minutě dnes dobře hrající Menďas vysunul Hopa, který se krásně trefil a dal nám zase více klidu – 3:1. O devět minut později se nám podařil rychlý brejk. Dan obešel dva protihráče a postupoval po lajně na branku, levou nohou přišel skvělý centr na hlavu Menďase, který Dana dobře doplnil a krásně zavěsil – 4:1. I soupeř se ještě trefil, když vystihl naší rozehrávku a krásně obstřelil Jirku – 4:2. Tímto výsledkem také zápas skončil a kluci slaví zasloužené vítězství!

Byli jsme zvědaví, jak kluci zápas po velmi fyzicky náročném týdnu, kdy za odměnu hodně běhali, zápas zvládnou. Ke konci zápasu bylo vidět, že už toho mají plné kecky, ale zápas, kdy se nám herně moc nedařilo, poctivě odmakali!

Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!! I dnes jsme se přesvědčili, že se ještě stále pořád máme co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš