Libuš - Př. Kopanina B 3:3 (1:3) - 03.10.2020 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Př. Kopanina B 3:3 (1:3)  |  03.10.2020

SK Libuš – FC Přední Kopanina B   3:3 (1:3)

Hráno:      03.10.2020 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Tůma – Kocourek, Čížek, Šupina, Růžička Fil. (83' Hartl) – Stuchlík (79' Gabriel), Růžička D.,
  Lebl (46' Beran) – Klimeš (68' Nekola), Havlák, Ivančo
Branky:    16' 0:1, 20' 0:2, 29' 0:3, 41' 1:3 Havlák, 52' 2:3 Ivančo, 90' 3:3 Havlák
ŽK:    Stuchlík, Ivančo
 

Do utkání jsme vstoupili velmi slušně a hned soupeře přitlačili na jejich polovinu. Po deseti minutách se však karta začala pomalu obracet a hosté nás svými jednoduchými, ale velmi účinnými útoky začali dost zlobit. Několikrát musel zasahovat dnes výborný Tůma v naší brance, ale v šestnácté minutě po naší úplně zbytečné ztrátě na polovině hřiště přišla první branka hostů. Každá akce hostů byla nebezpečná a ve dvacáté a dvacátédeváté proměnili, jak přes kopírák, dva brejky v další dvě branky. To s námi vypadalo hodně špatně a spíš zápas směřoval k pěkné ostudě v našem podání. Naštěstí hosté malinko zvolnili a my se dostali do hry. Konec poločasu byl z naší strany vytvořen velký tlak na soupeře a čtyři minuty před koncem poločasu po hezké nahrávce Filipa Růžičky snížil Havlák na rozdíl dvou branek. Bohužel jsme do konce půle již další gól nepřidali a tak se šlo do kabin za dvoubrankového náskoku hostů a to zcela zaslouženě.

Do druhého poločasu nastoupil Beran za dnes nevýrazného Lebla a hlavně jsme chtěli navázat na výkon z konce poločasu prvního. Naše hra měla od začátku úplně jiné parametry a hosté museli čím dál tím více pouze bránit naše ataky. V padesátédruhé minutě se po centru Klimeše nádherně z voleje trefil Ivančo a náš tým rozpoutal doslova peklo pro soupeře. Hosty podržel neskutečným způsobem brankář, který chytil minimálně čtyři jasné branky a další čtyři jsme my zahodili. Hosté za celý druhý poločas podnikli jednu nebezpečnou akci zakončenou ještě povedenější střelou, ale Tůma předvedl super zákrok a dál nás držel ve hře. Nakonec odměna v podobě vyrovnání přišla v poslední minutě utkání, kdy se po centru Ivanča prosadil Havlák a bylo srovnáno. Hrát se ještě o pár minut déle, tak jsme byli schopni zápas otočit úplně, ale bohužel už nebyl čas.

V kontextu celého zápasu je remíza zřejmě spravedlivá. Klobouk dolů však před hráči, že za stavu 0:3 zápas nezabalili a ve druhé poločase po velmi dobrém výkonu stav utkání alespoň srovnali. Další utkání odehrajeme v sobotu 10.10. od 10:15 na hřišti Zlíchova.

Nejlepší hráči utkání z pohledu SK Libuš:   1. Tůma;   2. Havlák;   3. I­vančo


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš